بهره برداری از ۳۲ پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان شفت در دهه فجر
بهره برداری از ۳۲ پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان شفت در دهه فجر

فرماندار شفت با اشاره به اینکه در دهه مبارک فجر سال جاری 32 پروژه عمرانی و خدماتی در این شهرستان به بهره برداری می رسد افزود : برای ساخت و تکمیل این طرح ها بالغ بر 154 میلیارد ریال هزینه شده است . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی امروز – شنبه – در آیین نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان فجر ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگشت انقلاب اسلامی به ابعاد مختلف و اهمیت پیروزی مردم ایران در سال ۱۳۵۷ پرداخت و افزود : پرسشی که همواره از سوی نسل چهارم انقلاب  اسلامی و در شرایط کنونی مطرح می شود این است که دلیل تداوم دشمنی های جهان استکبار بر علیه کشور عزیزمان چیست ؟

فرماندار شفت با یادآوری توطئه های بدخواهان نظام اسلامی در طول چهل سال اخیر ؛  اقدام به کودتا ، تلاش برای انزوای سیاسی ، به راه انداختن جنگ تحمیلی ۸ ساله و اعمال تحریم های ظالمانه را تنها بخشی از برنامه ریزی های دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی برشمرد و تصریح نمود : دلیل دشمنی های جهان استکبار استقلال سیاسی -اقتصادی ایران اسلامی و هراس از ترویج فرهنگ عاشورایی و اسلام ناب محمدی(ص) همچنین به خطر افتادن منافع استعمارگرایانه  در نتیجه گسترش این  ایدئولوژی  است .

محسنی با بیان اینکه  دلیل اصلی وضع تحریم های اقتصادی بر علیه ملت ایران بدون شک فعالیت های هسته ای نیست افزود : پرسش اینجاست چرا برخی از کشورهای جهان به ویژه آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی که زرادخانه های هسته ای دارند و به سلاح های کشتار جمعی و بمب اتم مجهز می باشند و  همواره امنیت و صلح جهانی را تهدید می کنند ؛ هیچگاه مورد سوال و  اعمال تحریم قرار نگرفته اند ؟

نماینده عالی دولت در شفت در ادامه  با اشاره به اینکه تفکر خودباوری و پیشرفت های روزافزون جوانان در علوم مختلف تجربی ، هوا فضا و فناوری های روز دنیا   با اتکا بر ظرفیت های درون کشور  ، دلیل اصلی دشمنی های جهان استکبار بر علیه کشورمان است افزود : ایران اسلامی با تکیه بر توانمندی های خود امروز به کشوری تاثیر گذار در منطقه خاورمیانه و معادلات جهانی تبدیل شده است  .

محسنی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در دهه مبارک فجر سال جاری ۳۲ پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان شفت به بهره برداری می رسد افزود : برای ساخت و تکمیل این طرح ها بالغ بر ۱۵۴ میلیارد ریال هزینه شده است .

گفتنی است برگزاری رژه موتوری ، گلبارن مزار شهدای روستای  شالما و دیدار با خانواده شهید خسرو احمری از دیگر برنامه های دومین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان شفت بود .