آیت الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت های اثر گذار تاریخ انقلاب اسلامی است
آیت الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت های اثر گذار تاریخ انقلاب اسلامی است

نشست هم اندیشی برگزاری مراسم دومین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در فرمانداری شفت برگزار شد .

به گزارش ورس ، نشست هم اندیشی برگزاری مراسم دومین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور فعالان سیاسی و اعضای ستاد دکتر روحانی  شهرستان های شفت و فومن در سالن میرزای شفتی فرمانداری برگزار شد .

محمدرضا محسنی در این نشست با بیان اینکه بزرگترین سرمایه های یک جامعه پویا ، نیروهای انسانی آن است افزود : همگرایی و انسجام می تواند زمینه ساز بهره گیری از نخبگان  و اندیشه آنان باشد .

فرماندار شفت با تبیین شخصیت انقلابی و خدمات ارزنده آیت الله هاشمی رفسنجانی در قبل و بعد از انقلاب ، واگذاری مسوولیت های مهم و خطیری چون فرماندهی ۸ سال دفاع مقدس ، ریاست  مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین دو دوره ریاست جمهوری را از سوی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و همچنین ملت ایران نشانه اعتماد به مدیریت ، ظرفیت ، شخصیت و روحیه اعتدال و عقلانیت ایشان دانست و افزود : آیت الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت های اثر گذار تاریخ انقلاب اسلامی است و بایستی قدردان زحمات و خدمات این مرد مدارا محور باشیم.

محسنی در پایان با بیان اینکه راه اندازی دفتر احزاب در شفت می تواند زمینه ساز تضارب آرا و  گفتمان سازی گردد افزود : برگزاری برنامه های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی در این شهرستان سبب همگرایی و انسجام گروه ها و احزاب خواهد اشد .

گفتنی است مراسم بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی به همت فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان های فومن و شفت ساعت ۳ عصر روز پنجشنبه بیست و پنجم دی ماه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار می گردد.

  • منبع خبر : ورس