نشست هم اندیشی برگزاری مراسم دومین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در فرمانداری شفت برگزار شد .

به گزارش ورس ، نشست هم اندیشی برگزاری مراسم دومین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور فعالان سیاسی و اعضای ستاد دکتر روحانی  شهرستان های شفت و فومن در سالن میرزای شفتی فرمانداری برگزار شد .

محمدرضا محسنی در این نشست با بیان اینکه بزرگترین سرمایه های یک جامعه پویا ، نیروهای انسانی آن است افزود : همگرایی و انسجام می تواند زمینه ساز بهره گیری از نخبگان  و اندیشه آنان باشد .

فرماندار شفت با تبیین شخصیت انقلابی و خدمات ارزنده آیت الله هاشمی رفسنجانی در قبل و بعد از انقلاب ، واگذاری مسوولیت های مهم و خطیری چون فرماندهی ۸ سال دفاع مقدس ، ریاست  مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین دو دوره ریاست جمهوری را از سوی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و همچنین ملت ایران نشانه اعتماد به مدیریت ، ظرفیت ، شخصیت و روحیه اعتدال و عقلانیت ایشان دانست و افزود : آیت الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت های اثر گذار تاریخ انقلاب اسلامی است و بایستی قدردان زحمات و خدمات این مرد مدارا محور باشیم.

محسنی در پایان با بیان اینکه راه اندازی دفتر احزاب در شفت می تواند زمینه ساز تضارب آرا و  گفتمان سازی گردد افزود : برگزاری برنامه های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی در این شهرستان سبب همگرایی و انسجام گروه ها و احزاب خواهد اشد .

گفتنی است مراسم بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی به همت فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان های فومن و شفت ساعت ۳ عصر روز پنجشنبه بیست و پنجم دی ماه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار می گردد.

  • منبع خبر : ورس