فرماندار شفت گفت : طرح آبرسانی به روستای پلنگ پشت (شهرک کادوس) در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید .

به گزارش ورس ، محبعلی رنجور مدیرعامل شرکت آبفار گیلان صبح امروز – پنجشنبه – با حضور در شفت با محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمود .
فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه ۷۵ درصد جمعیت این شهرستان در روستاها سکونت دارند و باید به گسترش زیرساخت های عمرانی در این مناطق توجه ویژه داشت افزود :اعتبارات شهرستان شفت در سالهای اخیر بر روی شاخص ارتقای سلامت آب شرب شهری و روستایی متمرکز شده است .
وی با بیان طرح بزرگ آبرسانی به ۵۴ روستا در حال پیگیری است و زمین آن در روستای بداب آماده تجهیز کارگاه است افزود : اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی ساخت و تکمیل این پروژه زیرساختی از صندوق توسعه ملی تامین و به صورت مرحله ای و فاز به فاز در آینده اجرایی می شود .
محسنی با اشاره به اینکه طرح آبرسانی به روستای پلنگ پشت (شهرک کادوس) با اعتبار ۲۷۰ میلیون تومان در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید و ۱۳۰ خانوار این روستا از آن بهره مند می شوند افزود: آبرسانی به روستاهای سالک معلم ، صیقلان و مژدهه نیز در مراحل پایانی کار قرار دارد و برای افتتاح در دهه فجر نیازمند مساعدت و همگرایی و کار جهادی دستگاه های ذیربط است.
وی در ادامه بر پیگیری پروژه های آبرسانی روستاهای شفت در سال ۹۸ تاکید نمود و افزود : تکمیل فاز دوم فاضلاب امامزاده ابراهیم یکی از مطالبات مردم و نیازی ضروری برای توسعه گردشگری در این منطقه است .

  • منبع خبر : ورس