مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با حضور در شفت با فرماندار این شهرستان دیدار و درباره راهکارهای تسریع در روند اجرایی پروژه راه سازی محور ملاسرا- شفت گفتگو نمودند .

به گزارش ورس ، ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی و جمشید طالبی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با حضور در شفت با محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان دیدار و درباره راهکارهای تسریع در روند اجرایی پروژه راه سازی محور ملاسرا- شفت گفتگو نمودند .


فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه عملیات عمرانی تعریض و بهسازی ۹ کیلومتر از محور ملاسرا- شفت در حال انجام است افزود : ۴ خطه شدن این محور پرتردد سبب تسهیل در رفت و آمد و کاهش سوانح رانندگی خواهد شد .
وی با بیان اینکه بخش هایی از مسیر پروژه نیازمند جابجایی تیرهای برق و اصلاح شبکه است افزود : بسترهای لازم در دیگر بخش های مسیر برای راهسازی و آسفالت آماده است و دستگاه های ذیربط باید اهتمام بیشتری داشته باشند .


وی با بیان اینکه با برنامه ریزی و هدف گذاری می توان ضمن تسریع در عملیات اجرایی قطعات مختلف این پروژه را مرحله به مرحله آماده بهره برداری نمود افزود : تمرکز بر اجرای پروژه در ۲ کیلومتری ورودی شهر شفت یکی از مطالبات شهرستان است و تحقق آن نیازمند تشریک مساعی دستگاه های ذیربط به ویژه شرکت توزیع نیروی برق برای اصلاح شبکه است .
محسنی با اشاره به اینکه ۱۱ رشته راه روستایی در شفت آماده آسفالت و تمامی ساز و کارهای آن انجام شده است افزود : تکمیل پل سیاهمزگی به افزایش ارتقای خدمات رسانی در این منطقه کمک شایانی خواهد نمود .

  • منبع خبر : پایگاه خبری ورس