آیین تودیع و معارفه رییس و سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان شفت برگزار شد

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی  در آیین تکریم و معارفه رییس و سرپرست شبکه بهداشت و درمان شفت در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش دو قشر فرهنگیان و بهداشت و درمان در جامعه  افزود : معلمان و پزشکان با روح و جسم آدمیان سر و کار و دارند و همواره عملکرد آنها ارزشمند است.

فرماندار شفت با بیان اینکه دروغ ریشه همه بدی ها است و بسیاری از آسیب های اجتماعی ریشه در  دروغگویی ، نفاق و دو رویی دارد افزود : صداقت در گفتار و عمل ، امانت داری و اشرافیت بر وظایف سازمانی ۳ شاخص مهم برای واگذاری مسوولیت ها است و این موضوع در آموزه های دین مبین اسلام تاکید شده است.

نماینده عالی دولت در شفت با ابراز رضایتمندی از عملکرد مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در سالهای اخیر ، انتخاب متوالی وی در سال های ۹۵ و ۹۶ به عنوان مدیر برتر شهرستان را حاصل تلاش های صادقانه بهورزان ، پرستاران ، پزشکان و کارکنان این مجموعه برشمرد و افزود : مدیران سرمایه های اجتماعی یک کشور محسوب می شوند و شایسته  نیست کاستی ها را به همه بسط دهیم .

در پایان این نشست ، از تلاش های مسعود نوروزی تجلیل شد و سید مهدی سلیمانی رییس بیمارستان امام رضا(ع) شفت ، با حفظ سمت به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان معرفی شد.

گفتنی است علی داودی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این مراسم حضور داشت .