نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتقاد خوب است اما در کنار بیان آن باید پیشنهاد و راهکار هم باید وجود داشته باشد افزود : انصاف نیست هر حرفی را به پای دشمنی و غرض ورزی بگذاریم .

به گزارش پایگاه خبری ورس ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی افتخاری امروز (پنجشنبه) در نشست شورای اداری شفت و آیین معارفه معاون فرماندار این شهرستان در سالن میرزای شفتی فرمانداری با اشاره به اینکه نهاد کتابخانه های عمومی باید تقویت شود افزود : متاسفانه فضای مجازی اکنون جای کتاب را گرفته است .

وی با بیان اینکه انتقاد خوب است اما در کنار بیان آن باید  پیشنهاد و راهکار هم باید وجود داشته باشد افزود : انصاف نیست هر حرفی را به پای دشمنی و غرض ورزی بگذاریم .

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایجاد آرامش و پرهیز از دخالت در امور داخلی دستگاه های اجرایی یکی از سیاست های کاری ام بوده است افزود : می توان درد ها را در حد توان التیام بخشید و من به حسن تدبیر و انجام وظیفه مدیران اعتقاد دارم اما برخی هنوز لجاجت می کنند و چوب لای چرخ می گذارند .

وی انتخابات شوراهای اسلامی ، تغییر استاندار و روند امور اداری را از دلایل تاخیر در معرفی معاون فرماندار شفت برشمرد و افزود : فرماندار شفت در این اوضاع بیش از همه پای کار بود و در پیگیری امور این شهرستان دغدغه ای وجود نداشت.

افتخاری از تلاش دستگاه های ذیربط در جریان سیل اخیر در شفت قدردانی نمود و افزود : نماینده مردم هستم و وظیفه دارم مطالبات را بیان نمایم.

وی با اشاره به اینکه از مدیران جوان و کاری در شهرستان استفاده شده است و این مسیرهمواره باید ادامه یابد افزود : برخی مدیران کاستی های دستگاه خود را بر عهده نماینده قرار می دهند و این انصاف نیست .

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتبارات کمیته امداد و بهزیستی در سال های اخیر افزایش قابل توجهی داشته است افزود : خدمات ارزنده ای در حوزه بهداشت و درمان به خصوص تجهیز بیمارستان امام رضا(ع) انجام شده است  و در حوزه آسفالت راه ها نیز اقدامات خوبی در شهرستان شفت به ثمر نشسته است .