معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با اشاره به اینکه تضاب آرا سبب رشد و تعالی جامعه می شود افزود : باید اختلافات جزیی را کنار بگذاریم و آستانه تحمل خود را بالا ببریم .

به گزارش پایگاه خبری ورس ، علی اصغر جمشید نژاد امروز (پنجشنبه) در نشست شورای اداری شفت و آیین معارفه معاون فرماندار این شهرستان در سالن میرزای شفتی فرمانداری با اشاره به اینکه تضاب آرا سبب رشد و تعالی جامعه می شود افزود : باید اختلافات جزیی را کنار بگذاریم و آستانه تحمل خود را بالا ببریم .

 

وی با بیان اینکه توزیع اعتبارات و هزینه ها باید بر اساس اولویت بندی و تشخصیص های کارشناسی انجام پذیرد افزود : اعتبارات باید در جایی متمرکز شود که ظرفیت بیشتری در آن جا وجود دارد .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با اشاره به اینکه فرزندان دیپلماتیک کشورمان در شرایطی خاص و با رهنمود ها و حمایت های مقام معظم رهبری ساز و کار برجام را مهیا نمودند و این معاهده در گام نخست بین دولت و پارلمان ایالات متحده شکاف ایجاد کرد  افزود : خروج آمریکا از این معاهده بین المللی به مانند دیگر رفتارها ، سبب بی آبرویی بیش از پیش  آنها شده است .

وی در ادامه گفت :  خروج از یک معاهده بین المللی و دعوت به مذاکره ناشی از خوی استکباری و مصداق سخن گفتن با زبان زور است افزود .

جمشید نژاد با بیان اینکه شرایط اقتصادی مردم ، اکنون وضعیت خوبی نیست و در این شرایط باید اختلافان را کنار بگذاریم و در سختی های دوره گذار کنار هم باشیم افزود :  شرایط تغییر خواهد کرد .

وی با اشاره به اینکه کادر سیاسی استان گیلان قرار بود تا تابستان تکمیل و انجام شود افزود : تعدد پیشنهاد ها و وسواس در گزینه ها و برخی دیگر از مشکلات سبب تاخیر در این امر شد .

معاون سیاسی استانداری گیلان با بیان اینکه طاهر کوهی در بین گزینه های دیگر شایستگی بهتری داشت افزود : معاون همان کمک کار  و دستیار است و این موضوع در شفت که یک معاون دارد خاص و ویژه است  و مسوولیت ها را دوچندان می کند .