مجتبی اصغری عضو تیم‌ ملی کشتی آزاد امید ایران به مصاف حریفان خود در رقابت‌های جهانی رومانی می رود .

به گزارش پایگاه خبری ورس ، مجتبی اصغری پهلوان و قهرمان شفتی  که مدال نقره آسیا و برنز کشتی نوجوانان جهان را در کارنامه ورزشی خود دارد ؛  جمعه ۲۵ آبان ماه ؛ این بار در رده امید (زیر ۲۳ سال) و در وزن ۷۹ کیلوگرم به مصاف حریفان خود در رقابت‌های جهانی رومانی می رود .

بیشتر بخوانید :

 

به گزارش ورس از تسنیم، تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید کشورمان با مساعدت مسئولان وزارت ورزش و جوانان و حل مشکل ارزی و ریالی، راهی رقابت‌های جهانی رومانی می شوند.فرنگی کاران ظهر روز شنبه برای حضور در این رقابت‌ها راهی شهر بخارست شدند و آزادکاران نیز اواخر هفته آینده عازم کشور رومانی خواهند شد.

ترکیب تیم‌های ملی کشتی ایران در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی امید:
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی
۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان
۷۷ کیلوگرم: سید محمد چوبچیان
۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی
سرمربی: جمشید خیرآبادی
مربی: ناصر نوربخش- مهدی محمدی

کشتی آزاد امید:
۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک
۶۱ کیلوگرم: ایمان صادقی
۶۵ کیلوگرم: مرتضی قیاسی
۷۰ کیلوگرم: نیما اشقاقی
۷۴ کیلوگرم: نوید زنگنه
۷۹ کیلوگرم: مجتبی اصغری
۸۶ کیلوگرم:کامران قاسمپور
۹۲ کیلوگرم: حسین شهبازی
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی
۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری
سرمربی: علی رضا رضایی
مربیان: علی رضا رضایی منش – مسعود مصطفی جوکار

مسابقات کشتی فرنگی با رقابت های اوزان ۵۵-۶۳-۷۷-۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم در روز دوشنبه ۲۱ آبان ماه و مسابقات وزن های ۶۰-۶۷-۷۲ – ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم در روز سه شنبه ۲۲ آبان ماه آغاز می شود.

رقابت های کشتی آزاد نیز با مسابقات اوزان ۵۷-۶۵-۷۰- ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم در روز جمعه ۲۵ آبان ماه آغاز و رقابت های وزن های ۶۱- ۷۴- ۸۶- ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم در روز شنبه ۲۶ آبان ماه برگزار می شود.

طبق قوانین اتحادیه جهانی کشتی، مسابقات هر وزن در ۲ روز برگزار خواهد شد که رقابت های مقدماتی تا مشخص شدن فینالیست ها روز اول و رقابت ها شانس مجدد، رده بندی و فینال روز دوم انجام خواهد شد.

زمان وزن کشی ساعت ۸:۳۰ تا ۹ صبح به وقت محلی و مسابقات صبح ۱۰:۳۰ تا ۱۵ و رقابت های عصر در فاصله زمانی ۱۶ تا ۲۰:۳۰ انجام می شود. فاصله زمانی تهران با بخارست ۳۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۰:۳۰ به وقت بخارست ۱۱ به وقت تهران است.