همیاری دوستداران محیط زیست در چوبر شفت
همیاری دوستداران محیط زیست در چوبر شفت

دوستداران محیط زیست در چوبر بخشی از مسیر مرکز این دهستان به امامزاده ابراهیم را از زباله پاکسازی نمودند .

به گزارش پایگاه خبری ورس ، دوستداران محیط زیست در چوبر با همراهی دهیار و شورای اسلامی این منطقه بخشی از مسیر مرکز این دهستان به امامزاده ابراهیم را از زباله پاکسازی نمودند .

یکی از دوستداران محیط زیست که در یکی از استان های مرکزی ایران زندگی می کند و  به صورت غیر دایم در چوبر سکونت دارد در حاشیه این پاکسازی به خبرنگار ما گفت : زیبایی های جاده های کوهستانی این منطقه کم نظیر است و همه باید قدردان موهبت های الهی باشیم .

وی با بیان اینکه مردم چوبر همواره در حفظ پاکیزگی این مسیر گردشگری کوشا هستند افزود : برخی از مسافران نسبت به حفظ محیط زیست کم توجه هستند .

دهیار چوبر  نیز در گفتگو ما با اشاره به اینکه پاکسازی زباله  محور های چوبر با کمک دوستداران محیط زیست  همواره انجام می شود افزود : انتقال زباله ها جمع آوری شده به مراکز تحویل زباله یکی از مشکلات این دهیاری است.

جعفر یوسفی زاد با بیان اینکه در تلاش هستیم  یک دستگاه خودروی حمل زباله برای دهیاری چوبر تهیه نماییم افزود : دهستان چوبر  سالانه پذیرای هزاران گردشگر به ویژه زائران امامزادگان ابراهیم و اسحاق است.

به گزارش ورس ، دهستان چوبر حدود ۱۰ هزار نفر جمعیت دارد که بیش از هزار  نفر از این تعداد در مرکز این دهستان زندگی می کنند.