تقارن خروج آمریکا از برجام در ۴۰ سالگی نظام اسلامی تصادفی نیست
تقارن خروج آمریکا از برجام در ۴۰ سالگی نظام اسلامی تصادفی نیست

فرماندار شفت : تقارن خروج آمریکا از معاهده بین المللی برجام  در ۴۰ سالگی نظام  اسلامی و آغاز فاز دوم تحریم های ظالمانه همزمان با روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی (۱۳ آبان) تصادفی نبوده و بر اساس یک استراتژی  از قبل طراحی شده عمل می گردد.

به گزارش ورس از  پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی در نشست ستاد گرامیداشتهفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه آرامش و امنیت امروز کشور مرهون استمرار جانفاشانی ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز و صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا است افزود : با تکیه بر ارزش های مذهبی و همدلی در ۸ سال دفاع مقدس توانستیم از مشکلات عبور کنیم .

وی با بیان اینکه فرهنگ عاشورایی و ولایت فقیه دو بال انقلاب اسلامی است  و دشمنان همواره برای ضربه زدن به ماهیت انقلاب اسلامی سعی در تضعیف این باورها دارند افزود : همزمانی ماه محرم و هفته دفاع مقدس فرصتی  مناسب برای تبیین ارزش های مذهبی  و ملی می باشد .

فرماندار شفت با اشاره به اینکه دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) در طول تاریخ تلاش نموده اند تا آثار واقعه عاشورا را نابود کنند تصریح نمود : عشق و محبت اهل بیت همچون آتشی است که در دل رهروان آن حضرت نسل به نسل روشن  بوده  و یاد امام حسین(ع) و یارانش  پس از هزاران سال اکنون جاوید است .

وی در ادامه با بیان اینکه تضعیف باورهای مذهبی و ضربه زدن به جایگاه ولایت فقیه نقشه ی شوم دشمنان برای ایجاد تفرقه بین مردم و مسوولین است افزود : وجود دشمن یک واقعیت و حقیقت است و تقارن خروج آمریکا از معاهده بین المللی برجام  در ۴۰ سالگی نظام  اسلامی و آغاز فاز دوم تحریم های ظالمانه همزمان با روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی (۱۳ آبان) تصادفی نبوده و بر اساس یک استراتژی  از قبل طراحی شده عمل می گردد.

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه توجه به اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی باید توسط دستگاه های فرهنگی خاصه از طریق منابر و توسط وعاظ و روحانیون تبیین گردد اذعان داشت : ماه محرم و هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای انتقال تجریه دوران دفاع مقدس و   فرهنگ عاشورایی جهت  رویارویی با جنگ اقتصادی دشمن است .