نخستین دوره آموزشی مجموعه رویدادهای ” از دانایی تا دارایی ” در گیلان  با رویکرد راه اندازی کسب و کار  در شهرستان شفت  آغاز  شد . 

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، نخستین دوره آموزشی مجموعه رویدادهای ” از دانایی تا دارایی ” در گیلان  با رویکرد راه اندازی کسب و کار  در شهرستان شفت  آغاز  شد .

آیین بازگشایی این کارگاه آموزشی در گیلان عصر چهارشنبه با حضور علی باستی رییس پارک علم و فناوری  این استان و محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت برگزار شد .

 گفتنی است رویدادهای از دانایی تا دارایی با رویکرد راه‌اندازی کسب و کار با هدف توانمندسازی دانشجویان، فارغ التحصیلان و صاحبان کسب و کار، توسط پارک علم و فناوری گیلان و با مشارکت فرمانداری‌ شفت  برگزار می شود.

این مجموعه رویداد شامل ۴ کارگاه آموزشی ۴ ساعته تحت عناوین؛ “خلاقیت و نوآوری”، “امکان سنجی و اعتبار سنجی ایده”، “تیم سازی و کار تیمی”و “طراحی کسب و کار” است که در طول ۴ هفته (هر هفته یک کارگاه) برگزار و در نهایت، یک رویداد استارت‌آپی به مدت ۵۴ ساعت برگزار خواهد شد.

لازم به یادآوریست که شرکت در این دوره برای افراد واجد شرایط رایگان است و علاقه‌مندان در شهرستان شفت می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام  به واحد فناوری اطلاعات فرمانداری مراجعه نمایند.