فرماندار شفت با اشاره به اینکه امروز القای  ناامیدی و ایجاد  تردید در ارزش های مذهبی و ملی در دستور کار دشمنان کشورمان قرار دارد افزود : امنیت و آزادی بهترین ارمغان جمهوری اسلامی است .

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت امروز (پنجشنبه) به مناسبت فرارسیدن سالروز ورود آزادگانِ سرافراز به وطن با رضا دیوباد ، آزاده شفتی دیدار و گفتگو نمود.

فرماندار شفت در این دیدار با اشاره به اینکه آرامش و امنیت امروز کشور مرهون استمرار جانفاشانی ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز و صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا است افزود : لحظه اسارت از سخت ترین زمان ها است .

وی با بیان اینکه تاریخ و رویدادهای دفاع مقدس باید برای نسل جوان جامعه بازگو و در این باره فرهنگ سازی شود افزود : آزادگان به خوبی می توانند مفهوم اسارت و آزادی را تبین نمایند .

وی با اشاره به اینکه امروز القای  ناامیدی و ایجاد  تردید در ارزش های مذهبی و ملی در دستور کار دشمنان کشورمان قرار دارد افزود : امنیت و آزادی بهترین ارمغان جمهوری اسلامی است .

گفتنی است رضا دیوباد در سال ۱۳۶۶ در منطقه حاج عمران به اسارات دشمن بعثی درآمد و بیش از یک سال رنج های اسارت را تحمل نمود و به میهن بازگشت .