مشکلات مروبوط به گازرسانی خانوارهای جامانده ، ۹ روستای خوشه امامزاده ابراهیم و ۱۳ روستای محدوده سد لاسک شهرستان شفت بررسی شد.

مشکلات مروبوط به گازرسانی خانوارهای جامانده ، ۹ روستای خوشه امامزاده ابراهیم و ۱۳ روستای محدوده سد لاسک شهرستان شفت بررسی شد.

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان شفت ، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در شفت با محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمود .

فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه شاخص گازرسانی در این شهرستان به ۹۲ درصد می رسد افزود : شتاب در گازرسانی به روستاها یکی از خدمات ماندگار دولت و نظام اسلامی است.

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره اینکه بیش از ۷۰ درصد مردم این شهرستان در روستاهای زندگی می کنند و برخی از این خانوارها به دلایل گوناگون از گازرسانی جا مانده اند تصریح نمود : امیدوارم شرکت گاز قبل از آغاز فصل سرما مشکل این مشترکان را رفع نماید .

وی با بیان اینکه گاز رسانی به ۹ روستای امامزاده ابراهیم ، امامزاده اسحاق ، بابارکاب ، درودخان ، سفید خانی ، سله مرز و بیجارگاه  ، طالقان ، کیش خاله و گیشم یکی از مطالبات مردمی منطقه است افزود : گسترش خدمات زیرساختی در مناطق زیارتی و گردشگری به بهبود شرایط زندگی و رونق اقتصادی شهرستان کمک شایانی می نماید .

محسنی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه عدم تعیین تکلیف نهایی سد لاسک مانع گازرسانی و ارایه خدمات عمرانی به مردم ۱۳ روستا در شهرستان شفت شده است افزود : با توجه به آخرین جانمایی و تغییر جزییات  اجرایی این پروژه پیشنهاد می شود ، نقشه برداری و تهیه طرح گازرسانی برای آن دسته از روستاهایی که بخش کوچکی از آنها در محدوده سد لاسک است ، تهیه و تدوین گردد و این کار با تدبیر شرکت گاز ، آب منطقه ای و بنیاد مسکن گیلان و همکاری مسوولین شهرستانی شدنی است .