نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرستان شفت با حضور مدیران ارشد استانی برگزار شد .

 به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، نشست کارگروه رفع موانع تولید عصر امروز با حضور فرهاد دلق پوش رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان ، جواد انوری مدیرکل سازمان امور مالیاتی ، معاون  سازمان تامین اجتماعی و مدیران عامل بانک های ذیربط این استان و همچنین مدیران واحدهای تولیدی شفت به ریاست محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان در سالن میرزای شفتی فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شفت در این نشست با استقبال از حضور مدیران کل استان در این شهرستان و بررسی مشکلات تولیدکنندگان افزود : مشکلات تولید به یکباره به وجود نیامده است و در یک نشست حل نخواهد شد اما همراهی مسوولین و راهنمایی های قانون مند مدیران همواره می تواند کارگشا باشد .

وی با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی و نهادهای مالی و خدماتی برای کاهش مشکلات باید نسبت به یکدیگر تعهد متقابل داشته باشند افزود : راهکار حل مشکلات تولیدکنندگان با همراهی و انسجام آنها می تواند به مصوبه تبدیل و پیگیری شود .

نماینده عالی دولت در شفت با بیان اینکه شفت نزدیکترین شهرستان به مرکز استان است و با رونق بندر کاسپین و بهره برداری از راه آهن گیلان می تواند به یکی از قطب های تولیدی در گیلان تبدیل شود افزود : شهرک صنعتی شفت برای سال های آینده نیازمند توسعه است و زمین های مجاور می تواند پس از طی فرایند های قانونی و آماده سازی زیرساخت ها در اختیار تولید کنندگان قرار گیرد .

گفتنی است در ابتدای این نشست که قریب به ۳ ساعت به طول انجامید مشکلات تولیدکنندگان یک به یک بررسی شد و مدیران ذیربط ضمن پاسخگویی راهکارهای عملی را پیشنهاد و  مصوبه های لازم برای پیگیری تدوین شد .