لیلا بذرکار
لیلا بذرکار

نخستین معاون زن در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان منصوب شد.

نخستین معاون زن در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان منصوب شد.

به گزارش ورس از پویشگران گیل ؛ لیلا بذرکار خطیبانی، طی حکمی از سوی  علیرضا شعبان نژاد به عنوان اولین معاون زن در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان منصوب شد.

گفتنی است وی فارغ التحصیل  مهندسی کشاورزی گرایش زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه گیلان ،کارشناسی ارشد اصلاح نباتات از دانشگاه مازندران و دانشجوی دکتری در دانشگاه زابل است.

لیلا بذرکار

با کار ناظری کشاورزی در قالب طرح برنج در دهستان ملاسرای شهرستان شفت به کشاورزان زحمتکش منطقه ،خدمت رسانی خود را در وزارت جهاد کشاورزی آغاز نموده است.

مهندس ناظر نمونه برنج استان گیلان بعد از دو سال از شروع به کار به عنوان مسئول مرکز ملاسرا شفت برگزیده شد و نخستین بانوی مسئول مرکز در استان گیلان نام گرفت.

مقالات علمی در سطح ملی و بین المللی، حضور در کنگره های علمی مختلف ، سخنران برتر در اولین کنگره دانشجویی بیوتکنولوژی کشاورزی در دانشگاه تهران،ارائه دهنده پوستر برتر در کنگره زراعت و اصلاح نباتات و نگارش کتاب تخصصی در زمینه برنج تنها بخشی از کارهای علمی سرپرست معاونت تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان گیلان است.

لیلا بذرکار معاون فنی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان شفت ،رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی و حضور چندماهه در یکی از موسسات علمی کشور آلمان در زمینه مطالعات ژنتیک گیاهی در قالب فرصت مطالعاتی را نیز در حوزه مدیریت تجربه کرده است.