ورس اپلیکیشن خبری شهرستان شفت
ورس اپلیکیشن خبری شهرستان شفت

نخستین اپلیکیشن خبری شهرستان شفت پس از ثبت در  تارنمای ساماندهی محتوای فضای مجازی کشور در کافه بازار منتشر شد . 

به گزارش پایگاه خبری ورس ، نخستین اپلیکیشن خبری شهرستان شفت پس از ثبت در  تارنمای ساماندهی محتوای فضای مجازی کشور در کافه بازار منتشر شد .

در صفحه توضیحات این برنامه که برای سیستم عامل آندروید طراحی شده ، آمده است : ورس یک اپلیکیشن خبری است که می توانید با کمک آن اخبار شهرستان شفت و برگزیده اخبار گیلان و ایران و جهان را به آسانی و با سرعت مرور کنید .

از ویژگی های این نرم افزار می توان به اعلان لحظه ای اخبار و آگاهی مطالب بروز شده اشاره نمود که دارای تنظیمات سفارشی سازی است .

ورس اپلیکیشن خبری شهرستان شفت

این اپلیکیشن تازه های شهرستان شفت و اخبار روز  پایگاه خبری ورس به آدرس تارنمای veres.ir  را در اختیار کاربران قرار می دهد و شما می توانید خلاصه و متن کامل خبر را مطالعه نمایید و در صورت تمایل به اشتراک بگذارید .

تغییر پوسته ، تنظیم دلخواه چینش مطالب ، نشانه گذاری مطالب مورد علاقه و ذخیره تصاویر و فیلم ها در صفحه مخصوص  از دیگر امکانات اپلیکیشن خبری ورس است .

ورس دارای صفحه جست و جو است و شما می توانید مطالب مورد نظر خود را به راحتی بیابید .

همچنین در صورت تمایل برای مشاهده پایگاه خبری ورس پیوند هر خبر در انتهای خبر به نمایش گذاشته می شود و از آن جا می توانید به صفحه اصلی وبگاه وارد شوید و از دیگر مطالب آن بهره مند شوید .

ورس اپلیکیشن خبری شهرستان شفت

این مجموعه با تمام کاستی ها به مردم فرهنگ دوست شهرستان شفت به ویژه جوانان این خطه عالم پرور تقدیم می شود.

برای دریافت این برنامه می توانید واژه ” ورس ” را در  کافه بازار جست و جو  و یا آدرس زیر را دنبال کنید .

دریافت از کافه بازار

آدرس اپلیکیشن ورس در کافه بازار  Cafebazaar