کد خبر: 26792

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ساعت: ۰۸:۵۹

مراکش سخت ترین حریف ایران خواهد بود

«مرتضی فنونی زاده » بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: تیم ملی مراکش سخت ترین حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد بود و کسب پیروزی در این دیدار تاثیر زیادی در ادامه کار شاگردان «کارلوس کی روش» خواهد داشت.

«مرتضی فنونی زاده » بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: تیم ملی مراکش سخت ترین حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد بود و کسب پیروزی در این دیدار تاثیر زیادی در ادامه کار شاگردان «کارلوس کی روش» خواهد داشت.

به گزارش ورس از ایرنا ، فنونی زاده در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸روسیه، گفت: تیم ملی در گروه بسیار سختی قرار گرفته و قطعا مقابل هر سه رقیب کار بسیار دشواری پیش رو خواهد داشت. بازیکنان تیم ملی باید بدانند تفاوتی میان تیم های مراکش و اسپانیا وجود ندارد و اگر اینگونه فکر نکنند، با مشکل جدی روبه رو خواهند شد.
وی ادامه داد: برنامه کی روش برای جام جهانی ۲۰۱۸ ابتدا دفاع و بعد حمله است و به اعتقاد من این تصمیم صحیحی خواهد بود که امیدوارم بتواند در نهایت به سود تیم ملی به پایان برسد.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص آسان ترین دیدار تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸، گفت: آسان ترین بازی تیم ملی با پرتغال و سخت ترین مسابقه دیدار با مراکش خواهد بود.
وی تصریح کرد: از نظر من تیم ملی هیچ شانسی برای صعود از گروه خود ندارد، اما این تیم اگر بتواند بازی های خوبی به نمایش بگذارد اقدام بزرگی صورت داده است.
مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با نقطه ضعف تیم ملی در جام جهانی، گفت: شاید بزرگترین نقطه ضعف تیم ملی در دفاع میانی است و ای کاش کی روش از حضور «سید جلال حسینی» در این پست بهره می برد. امیدوارم کی روش در قلب خط دفاعی از «پژمان منتظری» و «مرتضی پورعلی گنجی» بهره ببرد، زیرا «روزبه چشمی» کم تجربه است و احتمال دارد کار دست تیم ملی دهد.
فنونی زاده در خصوص انتخاب «فرناندو هیرو» به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا، اظهار داشت: در تیم های بزرگ تغییرات چندان احساس نمی شود و مطمئن باشید این تغییر در کسب نتیجه اسپانیا مقابل ایران تاثیری نخواهد داشت.
وی در رابطه با مدعیان قهرمانی در جام جهانی روسیه، گفت: شخصا طرفدار آلمان هستم و فکر می کنم تیم های ملی آلمان و فرانسه شانس زیادی برای حضور در فینال خواهند داشت.
تیم ملی فوتبال ایران یکی از ۳۲ تیم حاضر دررقابت ها ی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه «بی» با اسپانیا، پرتغال و مغرب هم گروه است.

دیدگاه بسته شده است.