فرماندار شفت در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات نژادپرستانه رژیم غاصب صهیونیستی از مردم همیشه در صحنه این شهرستان دعوت نمود تا در راهپیمایی روز جمعه حضوری گسترده داشته باشند .

محمدرضا محسنی فرماندار شفت در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات نژادپرستانه رژیم غاصب صهیونیستی از مردم همیشه در صحنه این شهرستان دعوت نمود تا در راهپیمایی روز جمعه حضوری گسترده داشته باشند .

به گزارش ورس از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شفت متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس روز  اتحاد و همنوایی آزادی خواهان و روز  محکومیت اقدامات نژاد پرستانه رژیم غاصب  صهیونیستی است که ابتدایی ترین اصول انسانیت را زیر پا نهاده و همواره بر دامنه جنایات خویش می افزاید و در این میان داعیه داران دموکراسی و حقوق بشر در برابر این حجم انبوه از توحش و کینه توزی سکوتی معنا دار پیشه نموده اند .

امروز که استکبار جهانی تمام امکانات خود را برای به راه انداختن تفرقه و جنگ های مذهبی در کشورهای اسلامی متمرکز نموده تا بستر تجاوزگری های سازمان یافته در فلسطین بیش از پیش برای رژیم کودک کش صهیونیستی مهیا گردد ؛ روز قدس این یادگار جاودانه بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) فرصت مغتنمی است تا مسلمین جهان بار دیگر دست اتحاد در دست هم نهاده و فریاد ظلم ستیزی سر دهند.

اینجانب ضمن محکوم کردن اقدامات نژادپرستانه رژیم غاصب صهیونیستی از مردم همیشه در صحنه این شهرستان دعوت می نمایم تا در راهپیمایی روز جمعه حضوری گسترده داشته باشند تا بذر امید در دل مردم رنج دیده ی فلسطین سبز و زنده نگاه داشته شود .

محمدرضا محسنی
فرماندار شهرستان شفت