رییس جمعیت هلال احمر شفت با اشاره به اینکه ساختمان پایگاه اداری-مالی جمعیت هلال احمر این شهرستان واقع در پیرده با اعتبار ۳۱۰ میلیون تومان ساخته شده و به زودی تجهیز خواهد شد افزود : پروژه ساخت انبار این مجموعه نیز با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان در مراحل انتخاب پیمانکار قرار دارد.

مصطفی توکل امید در  گفتگو با خبرنگار ورس با اشاره به اینکه ساختمان پایگاه اداری-مالی جمعیت هلال احمر شفت واقع در پیرده با اعتبار ۳۱۰ میلیون تومان ساخته شده و به زودی تجهیز خواهد شد افزود : پروژه ساخت انبار این مجموعه نیز با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان در مراحل انتخاب پیمانکار قرار دارد.

وی با قدردانی از حمایت های فرماندار شفت و مدیران هلال احمر استان درباره کمک به ساماندهی و تجهیز جمعیت هلال احمر افزود :   یک دستگاه سواری سمند نیز سال گذشته به ناوگان هلال احمر شفت اضافه شد .

توکل امید با بیان اینکه از سال گذشته تا کنون  برای  کارکنان نیروی انتظامی ، شبکه بهداشت و درمان ، کمیته امداد ، جهاد کشاورزی و اداره برق  دوره های آموزشی امداد و کمک های اولیه برگزار شده است افزود : طرح دادرس نیز در ۲۰ مدرسه دخترانه و ۲۰ مدرسه پسرانه شهرستان شفت برگزار شده است .

وی با اشاره به اینکه ۱۵۰ نفر در سال ۹۶ به تعداد اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر شفت افزوده شد افزود : پایگاه امداد و نجات مسافرین نوروزی در نخستین روزهای سال ۹۷ به مدت ۲۰ روز در ورودی شهر شفت به ارایه خدمات پرداخت .

رییس هلال احمر شفت با بیان اینکه ساختمان خانه بهداشت شالده به منظور ساماندهی پایگاه امداد و نجات جاده ای واقع در این روستا در اختیار هلال احمر قرار گرفته است  افزود : قطعه زمینی در این روستا به صورت خیرخواهانه به هلال احمر اهدا شده است و در حال پیگیری برای دایمی شدن این پایگاه هستیم .

وی در پایان حضور مستمر در آتش سوزی جنگل های شفت (خرفکل) و سیل سیاهمزگی را نیز از دیگر اقدامات مهم هلال احمر در یک سال گذشته برشمرد .

گفتنی است کارکنان جمعیت هلال احمر به مناسبت هفته هلال احمر با فرماندار شفت دیدار و گفتگو نمودند .