شفت- سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت از برگزاری طرح «۳۰ روز با قرآن» در این شهرستان خبرداد و گفت:۳۷ کانون فرهنگی و هنری مساجد نیز برنامه های مناسب ماه مبارک در شفت برگزار می کنند.

به گزارش ورس از مهر، مهنا بابایی مقدم  با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: رمضان ماه نزول قرآن است و به همین مناسبت برنامه های فرهنگی ،هنری و قرآنی مختلفی در شهرستان شفت برگزارمی شود.

وی با بیان اینکه رمضان ماه برکت، رحمت و مغفرت، تقوا است، افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت تلاش می کند تا با اجرای برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان مردم از برکات این ماه بیشتر بهره مند شوند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت با اشاره به اینکه طرح «۳۰ روز با قرآن» به همین راستا برگزار می شود٬ گفت: برگزاری مراسم معنوی محفل انس با قرآن و تجلیل از فعالان قرآنی ٬ برپایی نمایشگاه قرآنی، تبلیغات محیطی، برپایی نمایشگاه پوستر به مناسبت روز جهانی قدس، اهدای کتاب، قرآن و نهج البلاغه ازجمله برنامه های این ماه است.

وی همچنین به اجرای برنامه های فرهنگی ، هنری و قرآنی متناسب با این ماه از سوی ۳۷ کانون فرهنگی و هنری مساجد در شهرستان شفت نیز اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه روزهای پایانی ماه مبارک رمضان با آغاز تعطیلات تابستانی و شروع اوقات فراغت نوجوانان و جوانان همراه است برنامه ریزی لازم برای اجرای برنامه های فرهنگی متنوع در راستای غنی سازی اوقات فراغت و همچنین ارتقای باورهای دینی و فرهنگی نوجوانان و جوانان انجام شده است.