فرماندار شفت گفت : گلاب گیلده می تواند به برند معتبر گیلان تبدیل شود .

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان شفت ، سومین جشنواره گلاب گیلده پس از ۵ سال وقفه عصر امروز با حضور پرشور مردم برگزار شد .
محمدرضا محسنی فرماندار شفت با اشاره به اینکه جشنواره گلاب گیلده با هدف احیای آداب و رسوم و فرهنگ غنی گیلان زمین و انتقال این ارزش ها به نسل های آینده برگزار شد افزود : ایجاد فضای نشاط و شادابی در ماه مبارک شعبان از دیگر اهداف این جشنواره بود .


نماینده عالی دولت در شفت با بیان اینکه معرفی ظرفیت ها و توانمندی های این شهرستان در حوزه کشاورزی و گردشگری یکی دیگر از اهداف مهم این جشنواره بومی و فرهنگی بود افزود : گلاب گیلده می تواند به برند معتبر گیلان تبدیل شود .
وی به تاکیدات دکتر سالاری استاندار گیلان برای رونق بوم گردی در این استان اشاره و افزود : شهرستان شفت در حوزه گردشگری یکی از مناطق بی بدیل است و تا کنون ۱۰۰ متقاضی برای دریافت تسهیلات بوم گردی تشکیل پرونده داده اند و امیداواریم این میزان در روزهای آتی افزایش یابد.
گفتنی است در بخشی از جشنواره گلاب گیلده ، کشاورزان برگزیده و فعال شفتی در زمینه پرورش و تولید گل محمدی با اهدای لوح سپاس و هدیه قدردانی شدند.

برای مشاهده گزارش تصویری (اینجا کلیک کنید)