فرماندار شفت در دیدار با کارگران بسیجی و صنعتگران این شهرستان با اشاره به اینکه کارگران قوه محرکه ی صنعت و اقتصاد کشور هستندافزود : فرصت مغتنمی است تا در این ایام از زحمات تلاش گران این عرصه قدردانی گردد .

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی امروزدر دیدار با کارگران بسیجی و صنعتگران این شهرستان با اشاره به اینکه کارگران قوه محرکه ی صنعت و اقتصاد کشور هستندافزود : فرصت مغتنمی است تا در این ایام از زحمات تلاش گران این عرصه قدردانی گردد .

وی با بیان اینکه پذیرفتن مشکلات کارگران گام نخست رفع آن ها است افزود : ناگفته های این قشر پرتلاش که مطابق با واقعیت های جامعه است  شنیده می شود و دولت و نظام در این راستا گام برمی دارد.

فرماندار شفت با اشاره به اینکه نامگذاری سال حمایت از کالای ایرانی در راستای اقتصاد مقاومتی است افزود : رعایت حقوق مصرف کنندگان سبب رونق صنعت و تولید خواهد شد و این دو موضوع با هم رابطه تنگاتنگ و مستقیم دارند.

وی  با بیان اینکه اگرتمام مشکلات زیرساختی صنعتگران و کارگران مرتفع شود اما باور و اعتقاد قلبی به کار وجود نداشته باشد به موفقیتی دست نمی یابیم افزود : احساس هم خانواده بودن و ارتباط عاطفی کارفرمایان و کارگران به افزایش بهره وری کمک شایانی می نماید و این حرکتی مثبت به سمت حفظ منافع ملی کشورمان در دراز مدت است .

محسنی در ادامه با اشاره به اینکه برخی از سیاست های بانکی موجود نیازمند بازنگری و تجدید نظر است افزود : سرمایه گذاری صنعت گران در دیگر بخش ها و انحراف تسهیلات برای کسب سود بیشتر به تولید ضربه می زند و زمینه های رکود و زیان تولید کنندگان و آسیب پذیری کارگران را فراهم می نماید .

وی به برگزاری مکرر جلسات رفع موانع تولید در شفت اشاره و تصریح نمود : مشکلات واحد های تولیدی در شفت احصا و دسته بندی شده است وبا اولویت بندی در کارگروه های شهرستانی و استانی مطرح و پیگیری می شود .

فرماندار شفت در بخش پایانی سخنان خود بوم گردی را یک ظرفیت ویژه برای توسعه گردشگری در این شهرستان زیبا برشمرد و افزود : کارگرانی که در روستاهای زندگی می کنند و داری زمین هستند می توانند از تسهیلات کم بهره بوم گردی استفاده کنند .