آیین تکریم و معارفه ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شفت با حضور محمد اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در دفتر فرماندار برگزار شد .

به گزراش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، آیین تکریم و معارفه ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شفت با حضور محمد اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در دفتر فرماندار برگزار شد .

محمدرضا محسنی فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه جابجایی مدیران امری بدیهی است و زمینه انتقال تجارب را فراهم می سازد افزود :  عقب ماندن شهرستان شفت در توسعه و عمران در سال های گذشته سبب انباشت مشکلات و بالا رفتن سطح مطالبات مردمی شده است و  حرکت متوازن توسعه نیازمند برنامه ریزی و پرهیز از روزمرگی در مدیریت است .

نماینده عالی دولت در شفت  با اشاره به اینکه بسیاری از روستاهای این شهرستان نیازمند بازنگری در طرح هادی هستند افزود : بنیاد مسکن امکانات برداشت مصالح برای شن ریزی راه ها و معابر روستایی در داخل محدوده ی طرح هادی را دارد و باید ساز و کار آن پیگیری شود .

وی با بیان اینکه  تغییر کاربری برای مجتمع های بوم گردی نیازمند ساز و کاری ویژه است افزود : نداشتن سند مالکیت روستایی مانع دریافت خدمات و تسهیلات بوم گردی شده است و باید برای آن تدبیر گردد .

در پایان این نشست از زحمات سید حسین محمدی تقدیر شد و کیوان عبادی به عنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شفت معرفی شد.