کد خبر: 26097

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ساعت: ۲۰:۱۶

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شفت خبر داد :

بازنگری طرح هادی ۱۰ روستا در شهرستان شفت

رییس بنیاد مسکن شفت با اشاره به اینکه تهیه طرح هادی تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان به اتمام رسیده است افزود : بازنگری طرح هادی ۱۰ روستا نیز در سال جاری در دستور کار قرار دارد .

به گزارش پایگاه خبری ورس ، سید حسین محمدی امروز در بین الصلاتین نماز جمعه شهرستان شفت در مسجد جامع ، فرارسیدن مبعث پیامبر صلح و مهربانی حضرت محمد(ص) را تبریک گفت و افزود : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تاریخ ۲۱ فرودین سال ۱۳۵۸ به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) و به منظور ساخت مسکن و پروژهای عمرانی و  محرمیت زدایی در سطح روستاها تاسیس شد و این روند پس از ۳۰ سال همچنان ادامه دارد .

سید حسین محمدی

وی با بیان اینکه آسفالت و زیرسازی ۸ کیلومتر از راه های روستایی در ناصران ، تکرم ، کاسان ، سفیدمزگی و سالک معلم و یک دهنه پل در روستای ویسرود در سال ۹۶ توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شفت انجام شد افزود :برای ساخت و تکمیل این پروژه های عمرانی بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شد .

رییس بنیاد مسکن شفت با اشاره به اینکه تهیه طرح هادی تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان به اتمام رسیده است افزود : بازنگری طرح هادی ۱۰ روستا نیز در سال جاری در دستور کار قرار دارد .

محمدی  در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه ۹هزار و۲۱۸ سند روستایی در شفت صادر شده است و این شهرستان در رتبه چهارم استان گیلان قرار دارد اظهار کرد : در سال گذشته نیز ۱۰۳ سند روستایی در شهرستان شفت صادر شد .

وی با بیان اینکه مسکن روستایی یکی از اولویت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شفت است افزود  : از ابتدای این طرح ۳ هزار و ۷۴۷ مسکن روستایی با اعتباری بالغ بر ۴۸ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح شده است واین میزان در سال گذشته ۱۱۱ واحد بود که برای ساخت آن بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شد.

رییس بنیاد مسکن شفت با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ۱۸ واحد مسکن محرومین در دهه بنیاد آغاز خواهد شد افزود : تمامی ساز و کارهای این پروژه ها انجام شده است .

محمدی در پایان با بیان اینکه بوم گردی طرحی در جهت بهبود وضعیت معیشت مردم روستاها است افزود : بنیاد مسکن با تمام توان این طرح را پیگیری خواهد نمود .

دیدگاه بسته شده است.