حشمتی به رودبار رفت/ اکبرنژاد به ریاست تعزیرات حکومتی شفت رسید
حشمتی به رودبار رفت/ اکبرنژاد به ریاست تعزیرات حکومتی شفت رسید

آیین تودیع و معارفه ریاست  اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شفت برگزار شد .

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ؛ آیین تودیع و معارفه ریاست  اداره تعزیرات حکومتی شفت صبح امروز با حضور رضا قشلاقی مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد .

محمدرضا محسنی فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه بزرگترین سرمایه یک جامعه پویا ، نیروهای انسانی آن محسوب می شوند افزود : جابجایی مدیران زمینه های انتقال تجارب را فراهم می سازد و در واقع دمیدن روحی تازه در کالبد مجموعه ذیربط است .

وی با بیان اینکه تعزیرات حکومتی به عنوان نهادی نظارتی می تواند مطالبات مردمی در ارایه صحیح خدمات را پیگیری نماید افزود : همکاری و هم افزایی با دیگر دستگاه ها به افزایش نظارت ها کمک شایانی خواهد کرد .

نماینده عالی دولت در شفت بر لزوم حسن اجرای قانون به ویژه در اصناف و رعایت حقوق شهروندی تاکید و تصریح کرد : روزمرگی یکی از آفات مدیریت است و همه مدیران این شهرستان باید دارای برنامه و تقویم کاری باشند .

گفتنی است در پایان این نشست با اهدای لوح  سپاس از زحمات ۱۰ ساله علی حشمتی در شفت قدردانی و منصور علی اکبرنژاد به عنوان رییس جدید اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان معارفه شد .

اکبرنژاد دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل از دانشگاه گیلان است و ۲۴ سال سابقه کاری دارد. وی پیش از این سمت رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان صومعه سرا بود .

به گزارش ورس ؛ علی حشمتی که دارای ۲۵ سال سابقه کاری ( حوزه وزارت دادگستری ، سازمان تعزیرات حکومتی استان گیلان و شهرستان های ماسال و شفت) بوده است ؛ به رودبار عزیمت نمود و ریاست محاکم تعزیرات حکومتی و قاضی ویژه رسیدگی کننده به قاچاق کالا و ارز در این شهرستان را بر عهده گرفت .