استاندارگیلان با انتشار پیام نوروزی متفاوت و با شعری به زبان گیلکی از کیاوش بحری، فعالیت حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام را مجددا آغاز کرد.

استاندارگیلان با انتشار پیام نوروزی متفاوت و با شعری به زبان گیلکی از کیاوش بحری، فعالیت حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام را مجددا آغاز کرد. (اینجا)

مصطفی سالاری با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به آغاز نوروز ۱۳۹۷ طی پیام تبریکی صمیمانه و متفاوت خطاب به مردم گیلان نوشت :

بنام یکتای هستی بخش
“آلاله‌ سر بیرون‌ باورده‌
بنفشه‌ واشکوفت‌
نرگس‌ خو عطرمرا بوگفت‌
شیمی‌ عید مبارک”
زیبایی و جلوه های بی نظیر طبیعت گیلان، آموزگارانی هستند تا به ما بیاموزند که با تاسی از این طبیعت و نوع عنایت باریتعالی به این مردمان نیک اندیش که از زیبایی، رحمت، عطوفت، مهربانی، ترنم نعمات، سرسبزی و برکات خداداد سرشار است ؛ ما نیز، مهر و محبت، مروت و مدارا، عطوفت و مهربانی و پاسداری از حریم و حرمت و منزلت انسان‌ها را در گفتار، کردار و پندار خود سرمشق قرار دهیم.
نوروزتان شاد، مصطفی سالاری – اول فروردین ۹۷
گفتنی است مصطفی سالاری استاندارگیلان در دوران سکانداری خود در استانداری بوشهر یکی از فعال ترین مدیران کشور در شبکه های اجتماعی به حساب می آمد که در ششمین ماه حضور خود در گیلان، صفحه شخصی وی در اینستاگرام بروزرسانی شد.