فرمانده انتظامی شهرستان شفت ضمن تبریک فرارسیدن سال نو افزود : پلیس با شعار “آرامش بهاری با نظم و امنیت ” آمادگی ارایه خدمت به شهروندان و میهمانان نوروزی را دارد .

به گزارش پایگاه خبری ورس ؛ سرهنگ علی صداقت امروز (شنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شفت ضمن تبریک فرارسیدن سال نو افزود : پلیس با شعار “آرامش بهاری با نظم و امنیت “آمادگی ارایه خدمت به شهروندان  و میهمانان نوروزی را دارد .

وی با بیان اینکه در سال ۹۶ آمار وقوع سرقت  در شفت ۷درصد کاهش داشته است افزود : کشف مواد مخدر در این شهرستان ۳۴ درصد افزایش یافته است  و در این راستا ۴۲۰ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و  اقدامات قانونی درباره آنها اعمال شد.

سرهنگ صداقت با بیان  اینکه در روزهای منتهی به چهارشنبه سوری ۲۴ هزار قطعه انواع مواد محترقه در شفت  کشف و ضبط شد افزود : این اقدام سبب کاهش ناهنجاری ها در روزهای پایانی سال شد .

وی در ادامه با اشاره به کشف ۴۰ تن چوب آلات و ۱۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در شفت افزود : ۱۳ فقره جعل اسناد و ۱۱ پرونده کلاهبرداری در این شهرستان کشف و تشکیل شد .

فرمانده انتظامی شفت با بیان اینکه مردم این شهرستان  ۶ هزار و ۹۰۰ با در سال جاری با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته اند افزود : افزایش ۱۴ درصدی این تماس ها نشان دهنده افزایش اعتماد مردم به پلیس است .

وی با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی  آمار تصادفات در حوزه برون شهری و درون شهری شفت اذعان داشت : ضعف در زیرساخت های راه و بی احتیاطی رانندگان به ویژه موتورسیکلت ها از دلایل رشد تصادفات است .

صداقت از برگزاری ۴۰ کلاس آموزشی برای دانش آموزان در مقاطع مختلف خبر داد و افزود : نشست با اولیای دانش آموزان،  شورای معتمدین ،  صنوف  ، کانون های فرهنگی و دانشجویان از دیگر اقداماتی است که در راستای آموزش و  فرهنگ سازی در سال ۹۶ انجام گرفت .