فرماندار شفت در جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفر با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی و خدماتی آماده استقبال از میهمانان نورزی هستند افزود : شهرستان شفت یکی از قطب های گردشگری مذهبی گیلان  و دارای چشم انداز های طبیعی زیبا است .

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی در دومین جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفر با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی و خدماتی آماده استقبال از میهمانان نورزی هستند افزود : شهرستان شفت یکی از قطب های گردشگری مذهبی گیلان  و دارای چشم انداز های طبیعی زیبا است .

وی امامزاده اسحاق ، چوبر ، سیاهمزگی و مژدهه را ۴ منطقه نمونه و امامزاده ابراهیم یکی از روستاهای هدف گردشگری شفت برشمرد و افزود : بقعه سید ابوالقاسم نهزم ، پل خشتی لیشاوندان و مسجد تاریخی کمسار ۳ اثر ثبت شده این شهرستان در فهرست آثار ملی ایران است.

فرماندار شفت با اشاره به اینکه شهرداران و دهیاران باید نسبت به زیباسازی منظر شهری و روستاها اقدام کنند افزود : همه باید تلاش کنیم تا بستر ایجاد شادی و معرفی ظرفیت های گردشگری شهرستان فراهم گردد .

وی در با بیان اینکه مهمتر از آماده نمودن زیر ساختها ؛ نحوه مواجهه عوامل اجرایی و شهروندان با میهمانان نوروزی است ؛ از توزیع فرم های نظرسنجی در بین مسافران و گردشگران در شهرستان شفت خبر داد و اذعان داشت : عملکرد دستگاه های ذیربط در پایان فرورودین ماه  مورد ارزیابی قرار می گیرد .

نماینده عالی دولت بر تشدید نظارت ها از مراکز خدمات بین راهی شهرستان تاکید کرد و افزود : ارایه خدمات بانکی از طریق خودپردازها باید در ایام تعطیلات نوروز استمرار داشته باشد.

محسنی با بیان اینکه ۲۵۰ واحد خانه مسافر ، ۲۵ رستوران ، ۱۲ سفره خانه سنتی و ۵ مرکز اقامتی و پذیرایی ، آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی در این شهرستان است افزود : امیدواریم میهمانان خاطرات خوبی را در شهرستان زیبای شفت تجربه کنند .

وی افزود : ۳ مدرسه شهرستان شفت نیز با مجموع ۳۰ کلاس برای پذیرایی از فرهنگیان تجهیز شده است .