کد خبر: 25473

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ساعت: ۱۹:۳۱

با صدور پیامی انجام شد ؛

دعوت فرماندار شهرستان شفت برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

فرماندار شفت با صدور پیامی از آحاد مردم فهیم این شهرستان دعوت به عمل آورد در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضوری پرشور و حماسی داشته باشند.

 محمدرضا محسنی فرماندار شفت با صدور پیامی از آحاد مردم فهیم این شهرستان دعوت به عمل آورد در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضوری پرشور و حماسی داشته باشند.

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ،متن کامل این پیام به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم
والفجر و لیال عشر

انقلاب اسلامی به تعبیر بینانگذار فرزانه اش حضرت امام خمینی(ره) «انفجار نور» و به فرمایش مقام معظم رهبری «سرآغاز حاکمیت ارزش های معنوی» بوده است. ۲۲ بهمن ، روز خدا و مقطع درخشان و تاریخی رهایی ملت ایران از بند استبداد و استعمار و مبدأ اهتزاز پرچم اسلام در این سرزمین است. انقلاب اسلامی دمیده شدن تعالیم روح بخش قرآن مجید در کالبد این سرزمین سرافراز بود که پس از سی و نه سال همچنان الهام بخش ملت های ستمدیده و آزادی خواهان سراسر جهان است. امروز آن نهال نوبارور به برکت خون صدیق ترین و زلالترین فرزندانش درخت تناوری است که تن به تبر هیچ دژخیمی نخواهد داد و تا سایه بلند ولایت فقیه بر این سرزمین گسترده است هیچ گزندی به آن نخواهد رسید.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، از آحاد مردم فهیم و بصیر شهرستان شفت دعوت مینمایم با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری بر تاریخ شکوهمند جمهوری اسلامی ایران بیفزایند.

محمدرضا محسنی
فرماندار شهرستان شفت

دیدگاه بسته شده است.