رییس سازمان نقش برداری کشور در پیامی از استاندار گیلان جهت انتصاب تعدادی از جوانان در سطوح مدیریتی این استان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورس از خط اعتدال ؛ مسعود شفیعی ،رییس سازمان نقش برداری کشور و رییس شاخه جوانان حزب اعتدال و توسعه کشور در پیامی از مصطفی سالاری جهت انتصاب تعدادی از جوانان در سطوح مدیریتی در گیلان قدردانی کرد.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

جناب آقای سالاری
استاندار محترم گیلان

با سلام و احترام

انتصاب تعدادی از جوانان متخصص، پرتلاش و با انگیزه گیلانی در سطوح مختلف مدیریتی این استان که با تدبیر جنابعالی صورت گرفت، برای علاقمندان به دولت و دلسوزان انقلاب و نظام اسلامی بسیار امید آفرین و مسرت بخش بود.

بهره گیری حداکثری از جوانان متخصص و متعهد به عنوان یکی از رویکردهای مهم دولت تدبیر و امید، ظهور نسلی توانمند از مدیران را برای آینده کشور نوید می دهد و اهتمام شما در این امر خطیر و پشتوانه سازی برای آینده مدیریتی ایران اسلامی، ستودنی است .

وظیفه خود می دانم به سهم خویش از حسن نظر و توجه ویژه جنابعالی برای ایجاد فضا و فرصت خدمت برای جمعی از جوانان که مهم ترین سرمایه زندگیشان را در عرصه های مختلف فعالیتهای سیاسی و اجتماعی برای افزایش مشارکت همگانی در عرصه عمومی مصروف داشته اند، قدردانی نمایم. از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون شما را مسئلت می نمایم.

مسعود شفیعی