کد خبر: 25146

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ساعت: ۰۸:۵۲

قدردانی رییس سازمان نقشه برداری کشور از استاندار گیلان

رییس سازمان نقش برداری کشور در پیامی از استاندار گیلان جهت انتصاب تعدادی از جوانان در سطوح مدیریتی این استان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورس از خط اعتدال ؛ مسعود شفیعی ،رییس سازمان نقش برداری کشور و رییس شاخه جوانان حزب اعتدال و توسعه کشور در پیامی از مصطفی سالاری جهت انتصاب تعدادی از جوانان در سطوح مدیریتی در گیلان قدردانی کرد.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

جناب آقای سالاری
استاندار محترم گیلان

با سلام و احترام

انتصاب تعدادی از جوانان متخصص، پرتلاش و با انگیزه گیلانی در سطوح مختلف مدیریتی این استان که با تدبیر جنابعالی صورت گرفت، برای علاقمندان به دولت و دلسوزان انقلاب و نظام اسلامی بسیار امید آفرین و مسرت بخش بود.

بهره گیری حداکثری از جوانان متخصص و متعهد به عنوان یکی از رویکردهای مهم دولت تدبیر و امید، ظهور نسلی توانمند از مدیران را برای آینده کشور نوید می دهد و اهتمام شما در این امر خطیر و پشتوانه سازی برای آینده مدیریتی ایران اسلامی، ستودنی است .

وظیفه خود می دانم به سهم خویش از حسن نظر و توجه ویژه جنابعالی برای ایجاد فضا و فرصت خدمت برای جمعی از جوانان که مهم ترین سرمایه زندگیشان را در عرصه های مختلف فعالیتهای سیاسی و اجتماعی برای افزایش مشارکت همگانی در عرصه عمومی مصروف داشته اند، قدردانی نمایم. از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون شما را مسئلت می نمایم.

مسعود شفیعی

دیدگاه بسته شده است.