کد خبر: 24997

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ساعت: ۲۲:۵۰

فرماندار شفت :

شرکت تعاونی توسعه و عمران روستایی در شفت راه اندازی می شود

فرماندار شفت اشاره به اینکه شرکت تعاونی توسعه و عمران روستایی در شفت با سرمایه اولیه ۳۰۰ میلیون تومانی در ماه های آتی راه اندازی و آغاز به کار خواهد کرد افزود : قیمت پایه برای هر سهم ۱۵ هزار تومان در نظر گرفته شده که قابل عرضه به شخصیت های حقیقی و حقوقی در چارچوب اساس نامه و قانون های مربوطه است.

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی در کارگاه آموزشی راه اندازی تعاونی توسعه و عمران روستایی که ظهر دوشنبه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت   با حضور روسای دستگاه های اجرایی ، دهیاران و بهورزان برگزار شد، اظهار کرد: دهیاران مدیران اجرایی در سطح روستاها و بازوان پرتوان دولت در روستاها محسوب می شوند.

فرماندار شفت با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی برای آشنایی با  ساز و کار  تعاونی توسعه و عمران روستایی  تشکیل شده است گفت: دهیاران و شوراهای های اسلامی در تبیین اهداف این تعاونی در روستاها  می توانند نقش ویژه ای  را ایفا کنند و زمینه اعتماد سازی و مشارکت های عمومی را فراهم آورند.

 وی با بیان اینکه  با جمع آوری سرمایه های کوچک و تبدیل کردن آن به سرمایه های بزرگ می توان فرصت های خوبی برای توسعه و عمران روستایی ایجاد کرد افزود :   تعاون یکی از آموزه های دینی و مذهبی ما است  و در  قانون اساسی کشورمان نیز مورد تاکید قرار گرفته است .

فرماندار شفت با بیان اینکه توسعه تعاونی ها در روستاها باعث بهره برداری از ظرفیت های این شهرستان در حوزه تولید و اشتغال خواهد شد افزود :  اعتماد سازی گام نخست گسترش تعاونی ها در بین مردم است که برای موفقیت و بهره وری باید همواره مورد نظارت های مستمر دستگاه های ذیربط قرار گیرد.

وی  با بیان اینکه شهرستان شفت ظرفیت های بسیار خوبی در گردشگری و بوم گردی دارد افزود : تعاونی توسعه و عمران روستایی می تواند از این ظرفیت بهره برداری کند.

محسنی با اشاره به اینکه شرکت تعاونی توسعه و عمران روستایی در شفت با سرمایه اولیه ۳۰۰ میلیون تومانی در ماه های آتی راه اندازی و آغاز به کار خواهد کرد افزود : قیمت پایه برای هر سهم ۱۵ هزار تومان در نظر گرفته شده که قابل عرضه به شخصیت های حقیقی و حقوقی در چارچوب اساس نامه و قانون های مربوطه است.

گفتنی است فرماندار شفت در پایان این کارگاه آموزشی از دفتر این تعاونی در شرف تاسیس بازدید نمود.

دیدگاه بسته شده است.