کد خبر: 24990

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ساعت: ۲۲:۰۴

چرا بسته شود؟!

دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان گفت : افتخار دولت یازدهم و دوازدهم گردش اطلاعات است .

به گزارش پایگاه خبری ورس ، دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان امروز در سخنانی در وزارت اقتصاد و دارایی گفت : افتخار دولت یازدهم و دوازدهم گردش اطلاعات است ؛ امروز ببینید مردم ما چقدر از فضای مجازی استفاده می کنند ؛ بعد یک عده‌ای خوششان نمی آید از این فضای مجازی و بدشان می آید .
یک عده ای می‌گویند مردم منحصرا باید از صدا و سیما بشنوند و ببینند ؛ چنین نظری دارند.
اشکالی ندارد صدا و سیما هم باشد اهلا و سهلا . صدا و سیما هم کار خودش را انجام دهد.
البته ما معتقدیم صدا و سیما باید صدای ملت را منعکس کند نه صدای یک جناح را ؛ این اعتقاد ماست و صدا و سیما باید خود را اصلاح کند اما در عین حال همه مردم از صدا و سیما استفاده می کنند؛ ولی همین؟! جایی دیگر حق نداریم ؟باید همه جا را ببندیم؟
خوب بله یک شبکه ای ممکن است به خاطر شرایط امنیتی کشور چند روزی بسته باشد. بعد حالا می خواهید سوء استفاده کنید و حالا که بسته بود قشنگ بود! خیلی خوب بود! شب خوب راحت خوابیدیم ! ؛ یعنی بسته باشد تا ابد .
تو راحت خوابیدی ۴۰ میلیون نفر گرفتار بودند. تو فکر می کنی فقط خودت هستی؟ صد هزار نفر شغل شان را از دست داده اند در یک هفته؛ تو شغلت بهتر شده ما که نمی توانیم با مردم اینگونه رفتار کنیم. ما باید به خواست مردم توجه کنیم. ما باید به زندگی مردم توجه کنیم.
در این چند روزه که یکی از این شبکه ها بسته بود و من گفتم بازش کنید چند نفر از اینها نامه‌ای نوشته‌اند؛ ای کاش بسته می‌ماند! چرا شما زود عجله کردید !؟ نمیگویند که چند نفر اجناس شان را در این شبکه ها به نمایش می گذاشتند ؟ آن طلبه گوشه حجره مدرسه فیضیه هم کتابی را که نمی‌خواهد از طریق یکی از این شبکه ها در معرض فروش می گذارد.

آن فردی هم که امروز می خواهد با تاکسی از خانه بیرون برود ترجیح می دهد از این فضا استفاده کند. بعد حالا یک عده‌ای دنبال دکان بودند ؛ خوششان نمی آید. بله ما باید زندگی مردم را درست کنیم . مردم باید راحت‌تر زندگی کنند.

دیدگاه بسته شده است.