کد خبر: 24969

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ساعت: ۱۹:۵۸

جام گیل ؛

برتری تیم فوتبال دخانیات رشت برابر مهتاب بافت شفت

در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل ، تیم دخانیات رشت عصر شنبه از هفته نوزدهم این رقابتها با نتیجه یک بر صفر برابر مهتاب بافت شفت پیروز شد.

به گزارش ورس از  ایرنا ، در ابن دیدار به میزبانی دخانیات رشت، این تیم برتر از حریف خود ظاهر و پس از چند هفته ناکامی در این بازی پیروز شد .
همچنین در دیگر بازیهای برگزار شده از هفته نوزدهم این رقابتها ، بازی تیمهای فوتبال ملوان ب انزلی و شهرداری کوچصفهان با نتیجه مساوی پرگل سه بر سه پایان یافت و تیم فوتبال شهرداری کلاچای با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب تیم فوتبال شهرداری رضوانشهر شد.
در سایر بازی های برگزار شده نیز ، تیم فوتبال میرزاکوچک صومعه سرا موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم ملوان جوان رشت را شکست دهد و تیم شهرداری آستارا نیز با سه گل برابر شاهین انزلی به برتری دست یافت.
در دیگر بازی نیز قرار بود تیمهای فوتبال کادوس ماسال و سردارجنگل صومعه سرا رو در روی هم قرار گیرند که به دلیل کناره گیری کادوس ماسال ، نتیجه این بازی سه بر صفر به سود سردارجنگل اعلام شد.
در جدول رده بندی این رقابتها و تا پایان هفته نوزدهم ، تیم شهرداری آستارا با کسب ۴۵ امتیاز همچنان صدرنشین است ، تیم چای ناطق لاهیجان با کسب ۳۵ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد، تیمهای شهرداری کلاچای و شاهین انزلی نیز به ترتیب سوم و چهارم هستند.
در رقابتهای فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل ، ۱۲ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در گروه با هم به رقابت می پردازند.

دیدگاه بسته شده است.