کد خبر: 24697

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ساعت: ۲۳:۱۷

تدبیر بزرگان به امید جوانان

سعیدی کیا دبیر ستاد دکتر روحانی در گیلان انتصابات جدید استاندار و استفاده از ظرفیت جوانان را نوید بخش روزهایی خوب برای توسعه این استان دانست .

ورس :‌ فریبرز سعیدی کیا دبیر ستاد دکتر روحانی در استان گیلان در گفتگو با «خط اعتدال»؛ انتصابات جدید استاندار گیلان و استفاده از ظرفیت جوانان را نوید بخش روزهایی خوب برای توسعه گیلان دانست .


وی با اشاره به وعده های دکتر روحانی در جوان کردن بدنه مدیریتی کشور در انتخابات گذشته گفت : تصمیم شجاعانه و قابل تقدیر دکتر سالاری نشان از اعتقاد راسخ ایشان به بهره گیری از توان جوانان در عرصه مدیریتی استان دارد و امید است این روند همچنان ادامه داشته باشد.
رییس ستاد جوانان دکتر روحانی در سال ٩٢ یکی از نیازهای اساسی امروز جامعه را استفاده مناسب و کار آمد از نسل سوم انقلاب عنوان نمود و ضمن اظهار امیدواری به شنیدن پیام مهم استاندار توسط همه مدیران گفت : قطعا عملکرد خوب و موفقیت آمیز جوانان منصوب شده توسط استاندار در ادامه روند پیش رو می تواند بسیار حائز اهمیت باشد .مدیران استانی باید مقداری از خود شجاعت به خرج دهند و تنها در گفتار مدعی حمایت از جوانان نباشند. بلکه در عمل مانند دکتر سالاری این حمایت را نشان دهند.

دیدگاه بسته شده است.