کد خبر: 24548

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ساعت: ۲۲:۲۲

جام گیل،

پیروزی مهتاب بافت شفت با هشت گل

در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل ، تیم مهتاب بافت شفت با هشت گل برابر شهرداری کوچصفهان پیروز شد.

به گزارش پایگاه خبری ورس از ایرنا ، تیم فوتبال مهتاب بافت شفت عصر سه شنبه از هفته پانزدهم این رقابتها با نتیجه پرگل هشت بر ۲ برابر تیم فوتبال شهرداری کوچصفهان به برتری رسید.
در این مسابقه به میزبانی تیم مهتاب بافت در شفت، تیم میزبان برتر از حریف خود ظاهر شد و سرانجام با یک پیروزی پرگل ، به رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر گیلان صعود کرد.
همچنین در دیگر بازیهای برگزار شده از هفته پانزدهم این رقابتها ، تیم فوتبال چای ناطق لاهیجان با نتیجه ۲ بر صفر شهرداری رضوانشهر را مغلوب کرد و تیم شهرداری کلاچای با نتیجه یک بر صفر تیم شاهین بندرانزلی را شکست داد.
در سایر بازی های برگزار شده نیز ، تیم فوتبال دخانیات رشت با نتیجه سه بر صفر تیم سردارجنگل گوراب زرمیخ را مغلوب کرد و تیم فوتبال استقلال رشت موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر ملوان جوان رشت به برتری برسد.
در جدول رده بندی این رقابتها و تا پایان هفته پانزدهم ، تیم شهرداری آستارا با کسب ۳۶ امتیاز همچنان صدرنشین است ، تیم چای ناطق لاهیجان با کسب ۳۰ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد، تیمهای شهرداری کلاچای با ۲۷ امتیاز و شاهین انزلی با ۲۴ امتیاز به ترتیب سیوم و چهارم هستند.
در رقابتهای فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل ، ۱۲ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در گروه با هم به رقابت می پردازند.

دیدگاه بسته شده است.