کد خبر: 24387

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ساعت: ۱۸:۳۸

انتقاد شهردار شفت از انتشار اخبار مشکوک

امیدوارم بازی برخی با ارقام صرفاً اشتباه سهوی باشد

شهردار شفت با انتقاد از بداخلاقی های رسانه ای صورت گرفته بر علیه شهرداری و شهر شفت تصریح کرد : امیدوارم بازی برخی با ارقام صرفا اشتباه سهوی باشد.

به گزارش پایگاه خبری ورس از شفت ، یاسر شادفرد در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اخبار منتشر شده مشکوک در برخی از پایگاه های خبری درباره پروژه آبنمای میدان انقلاب این شهر افزود : نمی دانم چرا برخی افراد ، اخبار را برای خودشان می نویسند نه برای مردم.

وی با انتقاد از بداخلاقی های رسانه ای صورت گرفته بر علیه شهرداری و شهر شفت تصریح کرد : امیدوارم بازی برخی با ارقام صرفا اشتباه سهوی باشد.

شهردار شفت با اشاره به اینکه برخی با جریان سازی و انتشار غیرحرفه ای اخبار می خواهند مسوولین شهرستان را در مقابل هم قرار دهند و شهرداری را از انجام  تعهدات خود در قبال مردم بازدارند افزود : شهر شفت بیش از هر زمانی به همدلی و انسجام برای پیشرفت نیازمند است.

وی با بیان اینکه هزینه نگهداری تاسیسات میدان انقلاب بر اساس برآورد پیمانکار سالانه حداکثر ۲۵ میلیون تومان است افزود :  پیشنهاد تغییر جزیی المان میدان به منظور افزودن زیبایی به شهر شفت است.

شادفر در ادامه با اشاره به اینکه فرماندار شفت نسبت به زیباسازی شهر دغدغه دارد افزود : پاکسازی میدان انقلاب انجام شده است و آبنمای آن پس از رفع مشکل تاسیسات توسط پیمانکار راه اندازی خواهد گردید.

دیدگاه بسته شده است.