کد خبر: 24361

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ساعت: ۱۹:۵۸

فرماندار شفت در نشست تعاونی توسعه و عمران :

اعتمادسازی گام نخست تشکیل تعاونی ها است

فرماندار شفت با اشاره به اینکه ۵۵۰ هکتار آب بندان در این شهرستان وجود دارد که می تواند در زمینه های گردشگری و کشاورزی مورد بهره برداری قرار گیرد افزود : تعاون گرانی که بخواهند در این حوزه ها فعالیت کنند مورد حمایت دولت قرار خواهند گرفت .

به گزارش ورس از روابط عمومی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی عصر امروز در نشست کارشناسی تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران در شفت با اشاره به اینکه اعتمادسازی گام نخست تشکیل تعاونی ها است افزود : در بخش هایی که احتمال رانت زایی وجود دارد ، تعاونی ها می توانند به فراخور فعالیت خود به جامعه کمک شایانی کنند .


فرماندار شفت با بیان اینکه هدایت مردم به بخش‌های تولیدی یکی از مزایای تشکیل تعاونی ها است افزود : تعاونی ها باید بر اساس برنامه‌ رسالت های خود را دنبال کنند.
وی با اشاره به اینکه ۵۵۰ هکتار آب بندان در شهرستان شفت وجود دارد که می تواند در زمینه های گردشگری و کشاورزی مورد بهره برداری قرار گیرد افزود : تعاون گرانی که بخواهند در این حوزه ها فعالیت کنند مورد حمایت دولت قرار خواهند گرفت .
محسنی با بیان اینکه پرورش همزمان ماهی در آبندان ها و تولید گل محمدی در حاشیه آن می تواند ارزش افزوده بالایی داشته باشد افزود : بافت روستایی شهرستان شفت ظرفیت های اقتصادی بسیار خوبی را در اختیار علاقه مندان به ویژه تعاون گران قرار داده است.
وی با اشاره به اینکه آموزش یکی از ارکان گسترش تعاونی ها در جامعه است افزود : نظارت های مستمر دستگاه های ذیربط و به کارگیری افراد خوشنام اقتصادی موفقیت تعاونی ها را تضمین می کند .

شایان ذکر است این چهارمین جلسه برای تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شفت است که با توجه به تشکیل هیات موسس ،  تشکیل هیات مدیره و خرید سهام در هفته های آینده انجام خواهد شد.

دیدگاه بسته شده است.