کد خبر: 24286

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ساعت: ۲۲:۳۶

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت خبر داد :

تقدیر از ۷ نویسنده برتر شهرستان شفت در هفته پژوهش

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت با اشاره به حضور دکتر فاضلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در آیین تجلیل از نویسندگان شفتی افزود : به مناسبت هفته پژوهش از ۷ نویسنده برتر شهرستان شفت تقدیر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ورس از شفت ، مهنا بابایی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه نخستین آیین تجلیل از نویسندگان این شهرستان صبح روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود افزود : کتاب ارزش است و  باید به شیوه های مختلف در ترویج آن تلاش کرد.

وی با بیان اینکه کتاب یک خط فکری را خلق می کند بر لزوم ایجاد انگیزه و ترسیم هدف برای نویسندگی تاکید کرد و افزود : شهرستان شفت در زمینه ی فرهنگ و هنر دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که باید این ظرفیت های بالقوه را به فعلیت در آورد.

بابایی درادامه با اشاره به حضور دکتر فاضلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در آیین تجلیل از نویسندگان شفتی افزود : به مناسبت هفته پژوهش از ۷ نویسنده برتر شهرستان شفت تقدیر خواهد شد.

وی افزود : رونمایی از ۳ جلد کتاب ، شعرخوانی و اجرای موسیقی زنده از دیگر  برنامه های این روز در شفت است.

این مدیر فرهنگی  با بیان اینکه برگزاری چنین مراسماتی موجب ایجاد انگیزه در میان سایر نویسندگان می شود تصریح کرد :  امیدوارم  سال آینده نویسندگان بیشتری  به جامعه فرهنگی شفت معرفی گردد.
و در پایان افزود :  برای بهره گیری  از همه ظرفیت های شهرستان شفت تلاش خواهم کرد./

گفتنی است محمدرضا محسنی فرماندار شفت ، حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ، سید امیر مصباح معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و دیگر مسوولین شهرستان شفت در آیین تجلیل از نویسندگان حضور خواهند داشت.

این مراسم فرهنگی ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز خواهد شد.

دیدگاه بسته شده است.