سرپرست گروه نمایشی آرتا گفت:دوستت دارم با صدای آهسته عنوان نمایشی است که بهمن ماه با هنرنمایی عوامل این گروه در شفت به روی صحنه می رود.

به گزارش پایگاه خبری ورس؛ امید فاتح در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه “دوستت دارم با صدای آهسته” نمایشی به نویسندگی چیستا یثربی و کارگردانی مهدی استقامتی است افزود: این تئاتر دو اپیزودی بهمن ماه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت اجرا می شود .
وی با بیان اینکه اپیزود اول این نمایش داستان زن و مردی است که در داخل آسانسور گیر کرده و به صورت اتفاقی به یاد می آورند که در گذشته نیز با هم ملاقاتی داشته‌اند افزود : اپیزود دوم روایت زوج میان سالی است که ۱۵ سال از ازدواجشان میگذرد و با داشتن یک فرزند راهی آتلیه عکاسی می‌شوند تا نداشتن عکس عروسی دیگر بیش از این سبب شرمساری آنها در بین خانواده و آشنایان نگردد .
فاتح در ادامه با اشاره به اینکه وی نیز در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازد افزود : آرش میر بلوک ؛ وحید خوش طینت؛ کتایون پور مهدی نیا و زهره محبی بازیگران این تئاتر خواهند بود .
وی با بیان اینکه از تجربیات نیروهای غیربومی برای ارتقای کیفیت اجرا و انتقال تجربه به هنرمندان شفتی بهره خواهیم برد افزود آرتا در تلاش است تا سطح نمایش در شهرستان شفت را ارتقا دهد .
سرپرست آرتا در ادامه به حمایت‌های سید امیر مصباح رئیس پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت برای پا گرفتن این گروه نمایشی افزود: امیدواریم با حمایت‌های مهنا بابایی مدیر جدید این مجموعه بتوانیم این نمایش را در شهرستان های صومعه سرا و فومن نیز اجرا کنیم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد مردم این نمایش را ببینند و از گروه نمایشی آرتا حمایت کنند .