کد خبر: 24004

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ساعت: ۲۳:۰۶

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت:

جشن کتاب در روستای مرخال شفت برگزار شد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت در آغاز « هفته کتاب و کتابخوانی » به اجرای برنامه « جشن کتاب در روستا» پرداخت

جشن کتاب با حضور بخشدار مرکزی شفت در روستای مرخال این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ورس؛ بتول آقاجانی در حاشیه برگزاری جشن کتاب در دبستان شهید ابراهیمی روستای مرخال این شهرستان با اشاره به اینکه نقش کتاب و کتابخوانی در زندگی افراد بر همگان واضح و توانایی هر ملتی دانایی است افزود :  ایجاد انگیزه و رغبت به مطالعه یک‌روزه پدید نمی‌آید و لازم هست از کودکی و نوجوانی در فرد نهادینه گردد.

وی با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت، برای آغاز « هفته کتاب و کتابخوانی »  به اجرای برنامه « جشن کتاب در روستا» پرداخت اظهار کرد: در این مدرسه تعداد ۶۰نفر از دانش آموزان دختر و پسر از مقطع پیش دبستانی تا ششم ابتدایی، با فعالیت آفرینش های ادبی آشنا شدند و آموختند  تا چگونه از طریق پست بتوانند به آموزش شعر و قصه به صورت رایگان بپردازند.

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت در ادامه گفت:  برگه های مخصوص پستی به دانش آموزان داده شد تا بتوانند اولین دست نوشته های خود را برای این کانون بنویسند و آن را پست نمایند .

وی با بیان اینکه ۶۰ جلد کتاب در بین دانش آموزان مرخالی توزیع شد افزود: اجرای نمایش زنده و کارگاه کاردستی ( اوریگامی ) از دیگر برنامه های  جشن کتاب در این روستا بود.
آقاجانی با اشاره به اینکه نمایش انیمیشن ” آهوی گردن دراز ” از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان برای دانش آموزان به نمایش گذاشته شد افزود: فعالیت های کانون برای دانش آموزان تشریح شد.

دیدگاه بسته شده است.