کد خبر: 23985

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ساعت: ۰۹:۴۰

در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گیلان انجام شد ؛

انتقاد افتخاری از وضعیت جاده شفت-زنجان/ تا کی باید صدای مردم حوزه انتخابیه خود را فریاد بزنم

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناکام ماندن پروژه ملی جاده شفت-زنجان گفت: جاده شفت زنجان در سال ۹۰ ، ۷٫۵ میلیارد تومان اعتبار  داشته بعد  ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار به خود جذب کرده و باید گفت وضعیت پروژه‌های عمرانی در کشور فاجعه‌بار است.

به گزارش ورس از فارس  حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدمهدی افتخاری امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گیلان بابیان اینکه مردم گیلان نه بد استقبال‌اند نه بدبدرقه، اظهار کرد: مردم از مشکلات رنج می‌برند و نیازمند توجه بیش‌ازپیش در این رابطه هستیم.

وی با اشاره به فضای حاکم در جامعه افزود: متأسفانه امروز کسانی که در صف اول انقلاب بودند و خون و دل‌ها خوردند ضد ولایت‌فقیه و معاند نظام خوانده می‌شوند و این در حالی است کسانی که تا دیروز عکس امام و اطلاعیه امام را پاره می‌کردند هم‌سنگر و همسوی انقلاب‌اند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از فضای فساد اقتصادی در گیلان گفت: فساد، رانت و بی‌عدالتی متأسفانه مشکلات عدیده‌ای را برای گیلان ایجاد کرده و تک‌تک مدیران مشکلات استان این را می‌دادند اما فقط در این رابطه حرف‌های تکراری شنیده‌ایم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: ما فرزندان همان‌هایی هستیم که با یکدست گهواره ما را تکان داده‌اند و دست دیگری اشک چشم خود ر چاک کرده‌اند اما دست خود را رو به بیگانه دراز نکرده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با انتقاد از عدم همراهی دولت با مردم گفت: چطور ممکن است یک شهرستان ۳۰ میلیارد تومان اعتبار بگیرد اما برخی‌ها هم حتی ریالی نتوانند اعتبار جذب کنند و به من بگویید جواب مردم را چگونه باید بدهم.

وی با تاکید بر اینکه باید بدانیم که کدام مسیر در حال حرکت هستیم، بیان کرد: من تا کی باید صدای مردم حوزه انتخابیه خود را فریاد بزنم اما توجهی نشود و تا کی باید ساکت بمانم پروژه‌ای که دارای ردیف ملی است تنها ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار را به خود جذب کند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناکام ماندن پروژه ملی جاده شفت-زنجان گفت: جاده شفت زنجان در سال ۹۰ ، ۷٫۵ میلیارد تومان اعتبار  داشته بعد  ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار به خود جذب کرده و باید گفت وضعیت پروژه‌های عمرانی در کشور فاجعه‌بار است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت بابیان اینکه مردم متصور هستند که ما فقط دست روی دست می‌گذاریم و هیچ کاری از پیش نمی‌بریم، گفت:مگر می‌شود طرح فاضلاب شهری پس از ۲۰ سال دارای اعتبار نباشد؟ مردم باید فاضلاب خود را به کجا سرازیر کنند.

افتخاری با اشاره به مشکلات و مفاسد موجود در گیلان افزود: مدیر فاسدی را در یک استان برکنار می‌کنند و دوباره آن را در استان دیگر به‌کارگیری می‌کنند من می‌خواهم بدانم چرا در کشور ما چنین اتفاقاتی در حال رقم خوردن است.

دیدگاه بسته شده است.