کد خبر: 23916

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ساعت: ۰۸:۳۲

لیگ برتر استان گیلان ؛

مهتاب بافت شفت باخت/شهرداری آستارا قهرمان نیم فصل شد

تیم فوتبال مهتاب بافت شفت مقابل فریفته صومعه‌سرا شکست خورد.

به گزارش ورس از خبرگزاری فارس ،‌ تیم فوتبال شهرداری آستارا در هفته سیزدهم لیگ برتر استان گیلان تحت عنوان «جام گیل» در زمین ورزشگاه وحدت این شهرستان با نتیجه ۶ بر چهار در برابر تیم فوتبال ملوان ب بندر انزلی به پیروزی رسید.

در این دیدار برای تیم فوتبال شهرداری آستارا «امین حقده» در دقایق ۳۳، ۵۸ و ۷۴، «آرمین آرین‌پور» در دقیقه ۶۰ و «محمد کریمی» در دقیقه ۷۷ بازی و برای تیم فوتبال ملوان ب بندر انزلی «امین معاف» در دقایق ۴ و ۵۵، آرش بخشی در دقیقه ۸۶ و ابراهیم قنبرزاد در دقایق ۵ و ۹۰ بازی گل‌زنی کردند.

«محمدرضا منصوری» از شهرستان صومعه‌سرا، «سجاد حسن‌پور» از شهرستان رشت، «سجاد صالحی» از شهرستان فومن و «حسین لاله‌کار» از شهرستان آستارا به ترتیب به‌عنوان داور وسط، کمک اول، کمک دوم و داور چهارم قضاوت این مسابقه را به عهده داشتند.

در دیگر بازی‌های هفته یازدهم لیگ برتر استان گیلان، شاهین بندر انزلی و فریفته صومعه‌سرا با دو گل به ترتیب از سد تیم‌های چای‌ناطق لاهیجان و مهتاب‌بافت شفت عبور کردند و شهرداری رضوان‌شهر با یک گل شهرداری کوچصفهان را شکست داد.

بازی بین تیم‌های ملوان جوان رشت و شهرداری کلاچای پس از ۹۰ دقیقه بازی بدون گل تمام شد و تیم‌های استقلال رشت و کادوس ماسال به‌تساوی یک‌بریک رضایت دادند. هم‌چنین بازی بین تیم‌های میرزاکوچک صومعه‌سرا و دخانیات گیلان برگزار نشد.

تیم شهرداری آستارا با ۳۰ امتیاز از مجموع ۱۳ بازی قهرمان نیم‌فصل لیگ برتر استان گیلان تحت عنوان «جام گیل» شد و تیم چای‌ناطق لاهیجان با ۲۴ امتیاز بعد از شهرداری آستارا در جایگاه دوم قرار گرفت. بازی‌های دور برگشت لیگ برتر استان گیلان پس از ۱۰ روز تعطیلی آغاز می‌شوند.

به گزارش فارس، در مسابقات فوتبال لیگ برتر استان گیلان تحت عنوان «جام گیل» ۱۴ تیم از شهرهای آستارا، رضوان‌شهر، انزلی، ماسال، لاهیجان، شفت، رشت، کلاچای و کوچصفهان حضور دارند که در اولین دیدار دور برگشت رقابت‌ها، شهرداری آستارا در ۲۷ آبان ماه جاری به مصاف شهرداری رضوان‌شهر می‌رود.

دیدگاه بسته شده است.