کد خبر: 23653

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ساعت: ۱۳:۲۶

لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گیلان ؛

برد خانگی مهتاب بافت شفت در مقابل تیم ماسالی

در هفته دهم رقابت های لیگ برتر بزرگسالان گیلان، تیم فوتبال مهتاب بافت شفت با نتیجه ۲ بر صفر کادوس ماسال را شکست داد و بازی تیمهای استقلال رشت و شهرداری رضوانشهر با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

به گزارش ورس از  ایرنا، در این دیدار از هفته دهم رقابت های لیگ برتر بزرگسالان گیلان ، تیم فوتبال دخانیات گیلان با نتیجه سه بر یک برابر تیم ملوان ب بندرانزلی به پیروزی رسید.
در این مسابقه ، تیم فوتبال دخانیات گیلان برتر از حریف خود ظاهر شد و با به ثمر رساندن سه گل و دریافت یک گل ، هر سه امتیاز این بازی را کسب و به یک پیروزی خانگی دست یافت.
همچنین در دیگر دیدارهای برگزار شده از هفته دهم رقابت های لیگ برتر بزرگسالان گیلان، تیم فوتبال مهتاب بافت شفت با نتیجه ۲ بر صفر کادوس ماسال را شکست داد و بازی تیمهای استقلال رشت و شهرداری رضوانشهر با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
در دیگر بازی های برگزار شده نیز ، بازی تیمهای فوتبال فریفته صومعه سرا و شاهین انزلی با نتیجه مساوی یک بر یک به اتمام رسید ، چای ناطق لاهیجان با نتیجه ۲ بر یک میرزاکوچک صومعه سرا را مغلوب کرد و تیم فوتبال شهرداری کوچصفهان با نتیجه سه بر یک ملوان جوان رشت را شکست داد.
اما در حساس ترین بازی این هفته ، تیمهای فوتبال شهرداری کلاچای و شهرداری آستارا رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شهرداری آستارا با نتیجه سه بر صفر حریفش را مغلوب کرد تا جای این تیم را در صدر جدول بگیرد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم شهرداری آستارا با کسب ۲۰ امتیاز صدرنشین است ، تیمهای شهرداری کلاچای با کسب ۱۸ امتیاز و مهتاب بافت شفت با کسب ۱۷ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل، ۱۴ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.

دیدگاه بسته شده است.