کد خبر: 23519

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ساعت: ۱۴:۵۰

آییین معارفه مدیر بیمه سلامت شهرستان شفت برگزار شد

آییین معارفه رییس اداره بیمه سلامت شهرستان شفت عصر امروز با حضور دکتر اکبری مدیر کل بیمه سلامت گیلان در دفتر فرماندار برگزار شد.

آییین معارفه رییس اداره بیمه سلامت شهرستان شفت عصر امروز با حضور دکتر اکبری مدیر کل بیمه سلامت گیلان در دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ورس ، محمدرضا محسنی فرماندار شفت در این نشست با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت یکی از خدمات دولت تدبیر و امید و دستاورد ماندگار نظام جمهوری اسلامی است افزود : بسیاری از کارهای انجام شده در بخش بهداشت و درمان به خوبی اطلاع رسانی نشده است و این یکی از مظلومیت های دولت دکتر روحانی است.

فرماندار شفت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بیماران در بیمارستان نباید دغدغه هزینه داشته باشند افزود : با تمهیدات و اقدامات انجام شده در ۴ سال گذشته این مطالبه محقق شده است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه مدیران شهرستان شفت باید نسبت به وظایف سازمانی خود اشرافیت کامل داشته باشند و در اجرای سیاست دولت اهتمام داشته باشند افزود : برنامه محوری و پرهیز از روزمرگی دو شاخصه مهم مدیران موفق است.

محسنی با بیان اینکه بیش از ۵۱ هزار نفر در شهرستان شفت زیر چتر بیمه ای قرار دارند تصریح کرد : با وجود همه کمیت های مثبت باید در تکریم ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی مردم تلاش بیشتری شود.

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه گزارش عملکرد ماهانه مدیران در این شهرستان مورد ارزیابی قرار می گیرد خاطر نشان کرد : توجه به بافت روستایی شهرستان شفت باید در تصمیم گیری ها و گسترش خدمات دولتی  لحاظ شود.

در پایان این نشست نیز کورش ابومحبوب به عنوان مدیر جدید اداره بیمه سلامت شهرستان شفت معرفی شد. وی  دانشجوی دوره دکتری مدیریت کارآفرینی است و ۲۰ سال سابقه کار دارد.

دیدگاه بسته شده است.