کد خبر: 22855

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ساعت: ۱۴:۴۶

با حضور استاندر گیلان مصوب شد ؛

احداث پل جدید بداب با اعتبار اولیه ۲میلیارد تومان / روکش آسفالت ۷ کیلومتر از راه های اصلی شهرستان شفت

استاندار گیلان با اشاره به اینکه پل آبنمای بداب به دلیل سیل و طغیان رودخانه در معرض خطر قرار می گیرد و موجب بسته شدن راه دسترسی اهالی منطقه می شود تصریح کرد : احداث پل جدید بداب با اعتبار اولیه ۲ میلیارد تومان آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ورس  ، با دعوت محمدرضا محسنی فرماندار شفت و به منظور بررسی مشکلات منطقه امامزاده اسحاق این شهرستان صبح امروز استاندار گیلان و مدیران کل اوقاف و امور خیریه ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، آب و فاضلاب روستایی ، منابع طبیعی و آبخیزداری ، راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان از این روستای سیاحتی و زیارتی بازدید کردند.

محمد علی نجفی استاندار گیلان  با اشاره به اینکه رونق گردشگری در شفت با وجود امامزادگان اسحاق و ابراهیم (ع) باید افزوده گردد افزود : باید قدر ظرفیت های موجود این شهرستان را بدانیم.

وی با بیان اینکه همواره نگران وضعیت اشتغال در شفت بوده ایم افزود : توسعه  گردشگری در این شهرستان یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار است.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه پل آبنمای بداب به دلیل سیل و طغیان رودخانه در معرض خطر قرار می گیرد و موجب بسته شدن راه دسترسی اهالی منطقه می شود تصریح کرد : احداث پل جدید بداب با اعتبار اولیه ۲ میلیارد تومان آغاز خواهد شد.

نجفی با بیان اینکه مشکل آب شرب روستای امامزاده اسحاق (ع) باید پیگیری شود افزود : گازرسانی به این منطقه گردشگری باید از نظر زیست محیطی و منابع طبیعی بررسی و برای پیگیری گزارش شود.

فرماندار شفت نیز با اشاره به اینکه امسال فاز نخست فاضلاب روستای امامزاده ابراهیم(ع) به بهره برداری رسید افزود : در تلاش هستیم  های فاز دوم این پروژه در دهه فجر آماده بهره برداری شود.

وی با بیان اینکه پروژه آبرسانی به امامزاده اسحاق (ع) با اعتبار اولیه ۳۰۰ میلیون تومان توسط آب و فاضلاب روستایی اجرایی خواهد شد تصریح کرد : طرح جمع آوری فاضلاب این روستای سیاحتی و زیارتی در دستور پیگیری قرار دارد .

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه آسفالت ۶۰۰ متر از محدوده اطراف بقعه امامزاده اسحاق(ع) توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام خواهد شد افزود : در راستای اجرای طرح هادی این روستا تا کنون ۸۰۰ میلیون تومان در این روستای گردشگری هزینه شده است .

وی در ادامه با بیان اینکه  روکش آسفالت ۵ کیلومتر از مسیر چوبر به امامزاده ابراهیم و  روکش ۲ کیلومتر از راه ورودی شهرستان شفت به زودی توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام خواهد شد افزود : بهسازی این مسیر ها یکی از مطالبات شهرستانی بود که توسط استاندار گیلان به راهداری ابلاغ شده است.

محسنی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه توسعه راه های گردشگری در بهبود وضعیت اقتصادی شهرستان شفت موثر است افزود : طرح اتصال راه امامزادگان ابراهیم و اسحاق(ع) در دستور پیگیری قرار دارد.

به گزارش ورس ، مسوولین پس از بازدید و زیارت امامزاده اسحاق(ع) به چوبر رفتند تا با خانواده شهید شمس دیدار کنند.

شایان ذکر است دیدار با خانواده شهید علیزاده در شهر شفت پایان بخش برنامه های امروز بود.

دیدگاه بسته شده است.