کد خبر: 22843

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ساعت: ۱۴:۴۴

فرماندار شفت خبر داد:

بهره برداری از ۷۰ پروژه با اعتباری افزون بر ۱۶ میلیارد تومان در شفت

فرماندار شفت در نشست هماهنگی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت در سالن میرزای شفتی فرمانداری گفت : بیش از ۷۰ پروژه با اعتباری افزون بر ۱۶ میلیارد تومان در هفته این دولت به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار شفت صبح امروز در نشست هماهنگی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت در سالن میرزای شفتی فرمانداری گفت : بیش از ۷۰ پروژه با اعتباری افزون بر ۱۶ میلیارد تومان در هفته  دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش ورس محمدرضا محسنی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین سالروز ورود آزادگان سر افراز به میهن اسلامی افزود : اعتقاد به دین ، انقلاب اسلامی و ساده زیستی و توجه به محرومین رمز ماندگاری این شهیدان است.
وی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای ارایه گزارش عملکرد و بیان خدمات دولت و نظام است اظهار کرد : دولت یازدهم خدمات ارزنده ای را در طول ۴ سال انجام داده است.
نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه تحریم ها و بدعهدی های آمریکا و لابی گری رژیم صهیونیستی در طول ۳۸ سال گذشته همواره ادامه داشته است افزود: اگر تدایبر هوشمندانه مقام معظم و عقلانیت دولت در مواجهه با مشکلات نبود امروز کشور با چالش های فراوانی روبرو بود.


وی با بیان اینکه برجام بدعهدی آمریکایی ها را به جامعه بین الملل نشان داد تصریح کرد : دولت یازدهم با وجود تحریم های ناجوانمردانه و کاهش قیمت نفت از ۱۴۰دلار به ۳۵ دلار عمران و آبادی را متوقف نکرد.
فرماندار شفت با اشاره به اینکه همه روستاهای این شهرستان به جز ۱۳ روستای حوزه سد لاسک از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند افزود : در سال گذشته ۳۰ کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان آسفالت شد.
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در یک سال گذشته ضعف برق شهرهای احمدسرگوراب و شفت و ۲۶ روستای این شهرستان مرتفع شده است افزود :شهرستان شفت دارای ۱۰۰۰ کیلومتر شبکه برق رسانی است که بخش اعظم آن فرسوده و نیازمند اصلاح است.
محسنی با اشاره به اینکه یک واحد صنعتی تولیدی در شهرک صنعتی شفت با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد افزود : پس از تشکیل کارگروه رفع موانع تولید ۲۱ میلیارد تومان تسهیلات در اختیار واحد های تولیدی این شهرستان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه فاز نخست فاضلاب روستای امامزاده ابراهیم شفت با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید افزود : توسعه زیرساخت های گردشگری در این شهرستان از برنامه دولت تدبیر و امید است.
فرماندار شفت با اشاره به اینکه پروژه آبرسانی غرب نزدیک در این شهرستان اجرایی می شود تصریح کرد : این پروژه ۱۵٫۵ کیلومتر طول دارد و بالغ بر ۸ میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی برای آن در نظر گرفته شده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه احداث همزمان میدان و تقاطع غیر همسطح ملاسرا یکی از پروژه های خوب شهرستان شفت است افزود : جزییات این پروژه در آینده و توسط مسوولین راه و شهرسازی گیلان اعلام خواهد شد.
محسنی در پایان تصریح کرد : مدیران عملکرد خود را در هفته دولت در رسانه های مکتوب و مجازی شهرستان شفت منعکس کنند تا مردم در جریان اقدامات انجام شده قرار گیرند.
شایان ذکر است در پایان این نشست از آیت گنجی یکی از آزادگان شهرستان شفت که ۱۰ سال در اسارت بود تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه بسته شده است.