کد خبر: 22070

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ساعت: ۱۳:۲۵

علی حبیب نژاد نصیرمحله

اتحاد و حفاظت از وطن در برابر نااهلان

ترور و تروریسم و ایجاد فضای ناامن برای شهروندان در هر کجای کره هستی از تهران تا اربیل، حلب، لندن،کابل و پاریس محکوم است.

به گزارش پایگاه خبری ورس ، علی حبیب نژاد نصیرمحله نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شفت به حملات تروریستی تهران واکنش نشان داد و در یادداشتی  نوشت:


بسمه تعالی

رب اشرح لی صدری ویسر لی امری واحلل عقده من لسانی یفقهوا قولی

علی حبیب نژاد نصیرمحلهتروریسم و ترور واژگانی منحوس اند که برآن اند تا در مقابل واژگانی همچون صلح، دموکراسی، آشتی و مردم سالاری در جهان مدرن صف آرایی کنند.

بشر از ابتدای تاریخ تاکنون هزینه‏ های سنگینی در قبال برقراری صلح و آرامش و امنیت در این کره خاکی پرداخته است؛ در همین مسیر ایران اسلامی نیز در مقابله با تروریسم و برقراری صلح و آشتی در سالیان متمادی هزینه‏ ها داده و بسیاری مواقع خود نیز قربانی تروریسم شده است. یادآوری این نکته ضروری است که نقاط مرزی ایران بیش از دیگر مناطق این بار را به دوش کشیده است.

اما آنچه بر دامان خاک پاک ایران در هر گوشه و کنار رخ داده بدون تردید از لوح خاطر ایرانیان و جهانیان پاک نخواهد شد.
خوشبختانه به یمن اتحاد ملی هر بار نیز اراده مردم ایران در تقابل با خشونت ، خون و خونریزی صد چندان افزون شده است.

اینک «داعش»، این فرزند ناخلف عصر جدید، به بدترین شکل ممکن خود را نه تنها در تقابل با ملل جهان و خاورمیانه که در تقابل با دین و دیانت مردمان قرار داده و بی اندک واهمه و ترسی از داوری، هر سحرگاه و شامگاه خون مسلمانان اعم از شیعه و سنی را بر زمین جاری می‏سازد.

داعش در آخرین اقدام فضاحت بار و غیر انسانی خود در حرم امام راحل و خانه ملت- این نماد مردم سالاری ایران اسلامی- جمعی از ایرانیان را به گلوله بست. در همین زمینه اعلام می دارم :

ترور و تروریسم و ایجاد فضای ناامن برای شهروندان در هر کجای کره هستی از تهران تا اربیل، حلب، لندن،کابل و پاریس محکوم است. بی شک رخدادهای روز چهارشنبه نقطه عزیمت ما ایرانیان اعم از شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشتی،تالش،گیلک، کرد، بلوچ، آذری، ترکمن، فارس، لر،ارمنی و آشوری در بازسازی و تجدید پیمان دوباره بر اتحاد، وفاق ملی و همبستگی ملی مان خواهد بود، اینکه بیش از پیش آگاه و هوشیار بوده و در مقابل بدخواهانی که نه دین می شناسند و نه انسانیت و اخلاق با تمام وجود قد علم کرده و می‌ایستیم.

همچنین ملت ایران آماده اند تا در قبال مسئولیت ایرانی بودن خویش جان بر کف نهاده و با همه توان و یارا در صحنه حضور یابند. جا دارد به خودمان یادآور شویم با اراده‌ای جدی باید با تروریسم مبارزه کرد اما از یاد نبریم که امروز روز اتحاد و یکدلی است؛ باشد که از رهگذر اتفاق رخ داده به تقابل حزبی، جناحی و سیاسی نپرداخته و روا نیست تا از یک حمله تروریستی برای حمله به دولت و دولت هراسی سوء استفاده کرد؛ بنابراین باید به دور از این مسائل با همبستگی بیشتر وطن را در مقابل نااهلان زمان‌ حفاظت کنیم.

ارادتمند شما بزرگواران #علی_حبیب_نژاد_نصیرمحله


 

 

دیدگاه بسته شده است.