کد خبر: 22016

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ساعت: ۲۳:۳۹

محبوب روستا:

امام خمینی فقط به وعده های الهی دلگرم بود

از امام عزیز گفتن و نوشتن کاری بسیار دشوار و از او نگفتن و ننوشتن نیز جفایی آشکار است.

به گزارش پایگاه خبری ورس ، محبوب روستا به مناسبت سالروز درگذشت حضرت امام(ره) نوشت : از امام عزیز گفتن و نوشتن کاری بسیار دشوار و از او نگفتن و ننوشتن نیز جفایی آشکار است. امام عزیز شخصیتی جامع بود که در عصر ما بوی جانبخش بندگی اش، حیات و زندگی شرافتمندانه را بشارت می داد. قیام و نهضت الهی اش اگرچه با چالش ها، موانع و دشواری های فراوانی روبرو بود اما او در تمام مراحل  نهضت، دلگرم به وعده های الهی بود و هرگز دچار یأس و دلسردی نمی شد. او حقیقتا به راه و هدفش ایمان داشت. او می دانست که توفیقات الهی آنگاه باریدن خواهد گرفت که همه چیزش برای خدا باشد. فریادش علیه ستمگران برای خدا باشد. ایستادگی اش در برار ناملایمات و درد و داغ ها برای خدا باشد. تبعید و در به دری هایش برای خدا باشد و …

و لذا او تمام وجودش، خلوت و جلوتش برای خدا بود و جز خدا هیچ احد و قدرتی را به رسمیت نمی شناخت و خدا هم در روزگار غربت اسلام و ظلالت انسان، عظمتی و توفیق و عزتی را به او ارزانی داشت که توانست اینهمه عزت و عظمت را برای اسلام و ایران و مسلمانان جهان به ارمغان آورد.

اینک در سالروز داغ و هجرانش، شایسته است برای ادامه ی راه غرورآفرین و پر افتخارش، بار دیگر با خلف صالح و شاگرد ممتاز مکتبش، ولی امر مسلمین، مقام معظم رهبری تجدید بیعت نموده و با تجلیل از مقام والا و رفیعش، به روح پاک و نورانی اش بهترین درودها و خالصانه ترین صلوات ها را نثار کنیم و یاد و خاطره ی همیشه سبزش را زنده نگهداریم.

جاودانه باد یاد و خاطره ی بنیانگذار جمهوری اسلامی و  رهبر انقلاب اسلامی ایران

دیدگاه بسته شده است.