محبوب روستا با بیان اینکه از استاندار گیلان انتظار می رود مدیران مردد و دودل را از کابینه استان به مرخصی بفرستد افزود :مدیرانی باید به کار گرفته شوند که دل در اراده این ملت دارند و می توانند پا به پای دولت در جهت مطالبات مردم قدم بردارند

به گزارش پایگاه خبری ورس محبوب روستا در جشن پیروزی دکتر روحانی در شفت با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) با انقلاب اسلامی عزت را برای ملت ایران و ملت های مظلوم جهان به ارمغان آورد افزود : شهیدان جان باختند و بر خاک افتادند تا دین ،حقانیت ، آزادی ، عدالت و استقلال شکوفا شود و به بار بنشیند.

وی با بیان اینکه مقاومت و پایمردی شهیدان افتخار آفرین در دفاع از مرزها در سنگرهای بیرونی لرزه بر اندام دشمنان اسلام افکنده است تصریح کرد : یاد شهدای مدافع حرم باید زنده نگه داشته شود.

این فعال فرهنگی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با اراده مردم شکل گرفت و به پیروزی رسید افزود: در روزگاری که حکومت های جهانی به نام مردم بر مردم حکومت می کردند  و در حاکمیت سهمی آن چنان که باید نداشتند ؛ انقلاب اسلامی مردمی در ایران به بار نشست و در ادامه هنگامی که این انقلاب مورد تهاجم نامردان روزگار واقع شد همین مردم شهرها و روستاها جان به کف شدند و جوانان را تقدیم وطن کردند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی الگویی برای ملت های مظلوم و تحت ستم است که در حسرت استقلال و آزادی لحظه شماری می کنند افزود:درود خدا بر شما مردان و زنانی که حدود ۴ دهه پای انقلاب ایستاده اید.

روستا در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه مردم مادران حکومت ها هستند و مادران حکومت ها حق دارند بر سر فرزندانشان فریاد بکشند افزود : افتخار ما این است که در سرزمینی زندگی می کنیم که هر چه می کنیم خودمان انجام میدهیم و بیگانگان هیچ دخل و تصرفی در کشور ما ندارند.

وی با بیان اینکه در سال ۹۲ اراده مردم به بار نشست و دستاورد گرانبهایی را برای مردم ایران به ارمغان آورد افزود : اگر غیر از این بود آرای ریاست جمهوری در صندوق دکتر روحانی ریخته نمی شد و روحانی اکنون رییس جمهور همه ملت ایران نبود.

مسوول سابق اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که از همه مردم حتی کسانی که وی و نظام را قبول ندارند ، برای شرکت در انتخابات دعوت به عمل آورده بودند تصریح کرد : این اوج آزادمنشی و حریت رهبر انقلاب برای ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه انتخابات یک رقابت داخلی است و نباید خواسته یا ناخواسته رقابت یک ملت را به جبهه حق و باطل و انقلابی و ضد انقلابی تشبیه کرد افزود : آرای مردم رای اعتماد به نظام جمهوری اسلامی است.

سردبیر هفته نامه ندای کشاورز  با اشاره به اینکه نباید مردم را دسته دسته و به ۴ درصد و ۹۶ درصد تقیسیم کرد افزود: ما یک ملت هستیم ، یک قانون اساسی و یک رهبر داریم و امروز رییس جمهور ما روحانی است.

وی با اشاره به اینکه کشاورزان با پای گل آلود به پای صندوق آرا آمدند تا به وظیفه ملی و شرعی خود عمل کنند افزود : این ملت شایسته بهترین ها است.

نخستین رییس شورای اسلامی شهر شفت با بیان اینکه دکتر روحانی ۲۰ سال نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و ۱۸ سال نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی کشور بود تصریح کرد : این روحانی را به نام انقلاب تخریب می کنند و تخریب چنین شخصیت هایی اثر عکس دارد.

وی با اشاره به اینکه روحانی در ۴ سال گذشته مورد هجوم تخریب ها قرار گرفت تصریح کرد:  برخی به نام انتقاد خواستند از روحانی انتقام بگیرند.

دبیر هیات تحریریه دو هفته نامه روز بعد با بیان اینکه برخی با تریبون های رسمی و غیر رسمی دولت را تضعیف کردند گفت:تریبون های رسمی برای همه مردم است و نباید جناحی شود.

وی با اشاره به اینکه دامنه تخریب ها در دولت دوم دکتر روحانی بیشتر خواهد شد خطاب به رییس جمهور گفت : قلبت را گشاده کن و تحملت را بالا ببر و از خدا بخواه تا صبر ، تحمل و شرح صدر بیشتری به شما عطا کند.

این فعال سیاسی و اجتماعی شفت در ادامه با بیان اینکه از استاندار گیلان انتظار می رود  مدیران مردد و دودل را از کابینه استان به مرخصی بفرستد افزود :مدیرانی باید به کار گرفته شوند که دل در اراده این ملت دارند و می توانند پا به پای دولت در جهت مطالبات مردم قدم بردارندو صریح و روشن در مواقع خاص از دولت دفاع کنند.

وی با اشاره به اینکه ۳ سال اول دولت دکتر روحانی در شفت در زمان فرماندار گذشته آنگونه که باید سپری نشد و ما بسیار متضرر شدیم افزود : از آقای محسنی انتظار داریم  فرماندار دولت تدبیر و امید باشد و به خواست جوانان اهتمام بورزد ؛ چرا شما هنوز مشاور جوان فرماندار را انتخاب نکرده اید.

محبوب روستا با بیان اینکه حماسه آفرینان اصلی انتخابات همین جوانان هستند افزود: دولت باید روی این جوانان حساب کند.

وی در پایان افزود:  مخالفان دولت انصاف را رعایت کنند.