محبوب روستا فعال اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی شهرستان شفت با صدور اطلاعیه ای از ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شفت انصراف داد.

به گزارش پایگاه خبری ورس ، محبوب روستا فعال اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی شهرستان شفت با صدور اطلاعیه ای از ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شفت انصراف داد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است :

roosta_mahboob

بسم الله الرحمن الرحیم

همشهریان عزیز!

سلام و درود بر شما و صلوات بر محمد و آل اطهارش و ادای احترام به پیشگاه امام راحل و شهیدان و ایثارگران عزیز.

اینک که داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر شفت خود را برای ثبت نام و حضور در عرصه های رقابت آماده و مهیا می کنند، با اغتنام از فرصت ، ضمن قدردانی از ابراز لطف و اعتماد بسیاری از شما به اینجانب ، به اطلاع می رساند که بنا به دلایلی که شاید بعدها بیان شود ، اگر چه بی میل نبودم به درخواست های مکرر حضوری شما پاسخ مثبت داده و در عرصه ی رقابت انتخاباتی شورای شهرمان فعالانه حضور یابم ، ولی بنا به مصالحی بالاتر ، از جمله همزمانی انتخابات ریاست جمهوری با انتخابات شوراها و ضرورت پرداختن به مصالح ملی و لزوم حمایت همه جانبه از رییس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی ، از ثبت نام و حضور در انتخابات شورا امتناع نموده و برای همه شهروندان ارجمند توفیق انتخاب بهترین ها را در شورای اسلامی شفت از خدای بزرگ درخواست می نمایم.

امید است شهروندان گرامی با انتخاب شایسته ترین نفرات ، در برون رفت شهرمان از وضعیت نامناسب کنونی ، نقش تاریخی خود را ایفا نمایند.

ارادتمند و دعاگوی همیشگی شما

محبوب روستا